-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Valecká
(1986)
A smutek utek
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, karton, 2016, 34,4 x 49,7 cm, zezadu popsáno, pravý dolní roh mírně ohnutý, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Čerpačka
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, dřevotříska, 2004, 13 x 29,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rapin
(1956)
Kráska s veteránem
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štědra
(1945)
Konec léta
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rošan
Sen carevny
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tempera, kombinovaná technika, sololit, 100 x 70 cm, sign. PD Rošan, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matěj Motyčka
(1960)
Nevěra v Perlovce
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 85,5 x 70 cm, sign. PD M. Motyčka, klínový rám, na druhé straně signováno M. Motyčka, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO