Akt a erotika

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Nahá, Ex libris S.Samek

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:04

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, lehce zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:06

    serigrafie, 13 x 6 cm, sign. na dvojlistě Neprakta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Akt před zrcadlem

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:08

    lept, 1955, 60,5 x 92 cm, DU L. Kuklík 1955, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Hlasy

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:10

    suchá jehla, 1999, 69,5 x 97 cm, PD Tomáš 99, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Staroslovanský cyklus

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:12

    litografie, 1944, 27 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, autorský nátisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:14

    lept, 2005, 29 x 19 cm, DU J. Brázda 05, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Nahá žena

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:16

    tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Na loži

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:18

    litografie, 20 x 14,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Orfeus

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:20

    dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:22

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:24

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:26

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:28

    litografie, 38 x 18 cm, značeno PD Holý, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Demel

    Monstrance

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:30

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:32

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:34

    serigrafie, 48 x 59 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:36

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:38

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:40

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Euridika a had

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:42

    suchá jehla, 1964, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Ivan Strnad 64, č. 10/10, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:44

    dřevoryt, 21 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Kavan

    Pocta M.B. Braunovi

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:46

    lept, 1984, 9,3 x 10 cm, sign. DU JKavan 84, pasparta, č. 59/100, pasparta otřepená a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:52

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící akt (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:54

    linoryt, 1964, 7 x 9,7 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:56

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:58

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:02

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)