František Hubatka

mimořádná aukce s datem ukončení 27. 4. 2021 | v případě zájmu o prohlédnutí položek prosím pište na nabrezi@galerie-vltavin.cz

  • František Hubatka

    Mimozemšťan

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:00

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:01

    akryl, plátno, 95 x 69 cm, sign. PD Hubatka, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hubatka

    Zpívající zajíc

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:02

    olej, plátno, 80 x 64,5 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • František Hubatka

    Jevišovický dvorek

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:03

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. PD Hubatka 2005

  • František Hubatka

    Co je v kukuřici

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:04

    olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • František Hubatka

    Letní Bouřky II

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:06

    pastel, papír, 65 x 50 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Hubatka

    Petr a Pavel v Olomouci

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:07

    olej, plátno, 75 x 90 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • František Hubatka

    Cibulkové prdění

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:08

    olej, plátno, 2005, 90 x 105 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:09

    olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • František Hubatka

    Přejetá kočka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:10

    olej, sololit, 68 x 86 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Hubatka

    Odrazy

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:11

    olej, plátno, 85 x 60 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:12

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:13

    akryl, plátno, 2005, 85 x 70 cm, sign. LD Hubatka 2005, rám

  • František Hubatka

    Slepý anděl

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:15

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • František Hubatka

    V zajetí světla

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:16

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:17

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • František Hubatka

    Chronický cvrček aneb podivuhodné přátelství Johna Lennona

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10.200 CZK (408 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:18

    olej, plátno, 90 x 80 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 10.200 CZK (408 €)

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:19

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)