Květiny nejen ve váze

mimořádná aukce s datem ukončení 18. 5. 2021

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:00

    olej, karton, 1949, 71 x 50,5 cm, LN datováno 49, při okrajích lehce poškozeno, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Zátiší s květinou v květináči

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:01

    olej, karton, 1955, 46 x 34 cm, sign. LN Malát 55, při okrajích lehce poškozeno, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:02

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:05

    olej, papír, 15,8 x 10,2 cm, sign. DU J. Dlabal, levý roh papíru odtržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve fialové váze

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:06

    olej, plátno, 17,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:07

    olej, karton, 11,6 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:08

    olej, plátno, 15 x 14 cm, sign. Du J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Ptáček létá, květina voní

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:10

    serigrafie, 16,5 x 25 cm, sign. PD Seydl, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Růže III.

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:11

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pivoňky

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:12

    papírořez, 1968, 37,2 x 27,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, LD popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:13

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:14

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:15

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jarmila Chytilová-Svojanovská

    Květy kaly

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:17

    kombinovaná kresba, 41 x 29 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vilma Lesková

    Květiny

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:18

    tempera, papír, 1960, 43,5 x 30 cm, sign. PD Lesková 1960

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:19

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Svoboda

    Dvojitý květ

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 16.100 CZK (644 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:20

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD SVoBoDa, rám

    Aktuální cena: 16.100 CZK (644 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:21

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:22

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:23

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Polní květina

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:24

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:25

    olej, plátno, 13 x 17 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Žluté růže

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:26

    olej, papír, 16 x 11,2 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:27

    olej, karton, 23 x 15 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Prvosenka

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:28

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý a místy zašpiněný papír, místy hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Narcis

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:29

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý papír, zašpiněno v pravém spodním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tulipán

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:30

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)