Petr Mirčev

mimořádná aukce s datem ukončení 22. 6. 2021 | v případě zájmu o prohlédnutí položky prosím pište na nabrezi@galerie-vltavin.cz

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Český Krumlov

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:00

    olej, sololit, 2021, 22,5 x 28,2 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Kostelní Myslová

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:01

    olej, plátno, 2021, 28,8 x 39 cm, sign. PD Mirčev 2021, rám

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Červená Řečice

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:02

    olej, plátno, 2021, 39,5 x 29 cm, sign. LD Mirčev 2021, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Řečice

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:03

    olej, plátno, 2021, 29 x 38,7 cm, sign. PD Mirčev 2021, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Galaxie M51

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:04

    olej, plátno, 2021, 39,5 x 59,3 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    JZD

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:05

    olej, sololit, 2021, 45 x 55,5 cm, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Karlův most

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:06

    olej, plátno, 2021, 28,5 x 38,7 cm, sign. LD Mirčev, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Karlův most

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:07

    olej, plátno, 2021, 38,2 x 28,5 cm, sign. PD Mirčev, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Prosluněná cesta

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:08

    olej, plátno, 2021, 29 x 39 cm, sign. PD Mirčev, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Gozo

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:09

    olej, plátno, 2021, 29 x 39 cm, sign. LD Mirčev 2021, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Pražské střechy

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2021 14:10

    olej, sololit, 2021, 16,7 x 24 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)