• Václav Bláha st.

    (1922)

    Odrazy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:00

    perokresba, papír, 1985, 42,5 x 62 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Čáp

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:01

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 5/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 1

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:02

    kolorovaný lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 1/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kmen

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:03

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 5

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:04

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Břeh v zimě

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:05

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Tíseň 1

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:06

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Přelivy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:07

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:08

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:09

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Poesie

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:10

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:11

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Terč

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:12

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Souhvězdí II.

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:13

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Červen

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:14

  • Aleš Krejča

    Nebeské sféry

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:00

    olej, plátno, 2014, 180 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Aleš Krejča

    Písečná blecha

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:01

    olej, plátno, 2019, 110 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Aleš Krejča

    Slaměná a proutěný

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:02

    olej, plátno, 2014, 160 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Věčný život

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:03

    olej, plátno, 2015, 160 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Aleš Krejča

    Vesmírné sémě

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:04

  • Aleš Krejča

    Za oknem je znělec

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:05

    olej, plátno, 2019, 130 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Aleš Krejča

    Pomník děravé paměti

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:06

    olej, plátno, 2017, 165 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Aleš Krejča

    Meteoroj

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:07

    olej, plátno, 2013, 130 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Vlasatice

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:08

    olej, plátno, 2016, 165 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Je to tvoje země

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:09

    olej, plátno, 2017, 160 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Země nikoho

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:10

    olej, plátno, 2019, 100 x 80 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Vzestup dolů

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:11

    olej, plátno, 2018, 110 x 90 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Hájený prostor

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:12

    olej, plátno, 2019, 110 x 90 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Aleš Krejča

    Posvátný háj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:13

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Aleš Krejča

    Pupek světa

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:14

    olej, plátno, 2013, 110 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců