Václav Bláha st.

mimořádná aukce s datem ukončení 27. 10. 2021 | v případě zájmu o prohlédnutí položek prosím pište na nabrezi@galerie-vltavin.cz

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Odrazy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:00

    perokresba, papír, 1985, 42,5 x 62 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Čáp

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:01

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 5/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 1

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:02

    kolorovaný lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 1/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kmen

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:03

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 5

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:04

    kolorovaný lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Břeh v zimě

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:05

    akvarel, papír, kresba, 1997, 40 x 56,5 cm, sign.DU V. Bláha 97, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Tíseň 1

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:06

    perokresba, papír, 1985, 63 x 40 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Přelivy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:07

    akvarel, kresba, papír, 1997, 54 x 41 cm, sign. DU V.Bláha 97, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:08

    perokresba, papír, 1985, 42 x 62 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:09

    akvarel, kresba, papír, 57 x 39 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Poesie

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:10

    monotyp, japan, 23,5 x 18 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:11

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Terč

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:12

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Souhvězdí II.

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:13

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Červen

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 19:14