Zvíře v umění

mimořádná aukce s datem ukončení 9. 12. 2021 | v případě zájmu o prohlédnutí položky prosím pište na aukce@galerie-vltavin.cz

  • Václav Rubeška

    (1975)

    Běžící kůň II

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.990 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:01

    kovaná ocel, 2007, v. 27,5 cm

    Aktuální cena: 3.990 CZK (160 €)

  • Václav Rubeška

    (1975)

    Skákající kůň

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:02

    patinované železo, 2007, v. 43 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Válek

    Kráčející pták

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:03

    kovaná plastika, v. 40 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Královna

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:04

    litografie, 25,5 x 17 cm, sign. PD Mašek V., lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:05

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Roman Franta

    Cecily a ...

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:06

    litografie, 2017, 49 x 67,5 cm, sign. PD R. Franta 2017, č. 42/101, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Lovci bez závratí- tygřík

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:07

    tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 22,2 x 37 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:08

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 62 x 42 cm, návrh grafického listu , žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kočičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:09

    pastel, papír, 29 x 39 cm, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zajíčci

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:10

    pastel, papír, 35 x 24 cm, sign. PD V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Králíčci

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:11

    pastel, papír, 28,8 x 38 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Tygřík

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:12

    pastel, papír, 29 x 39 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Pejsci

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:13

    pastel, papír, 29 x 43,5 cm, nastavovaný papír v levé části, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kočičky s klubíčkem

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:14

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kočičky s míčem

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:15

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Medvídci

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:16

    pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a koník I

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:17

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Papoušci

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:18

    pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kachňátka

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:19

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ptáčátka

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:20

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Štěňátka

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:21

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Volavka, pelikán a tučňák

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:22

    pastel, papír, 25 x 35 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Šelmičky

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:23

    akvarel, papír, 35 x 46,5 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koťátka I

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:24

    akvarel, koláž, kombinovaná technika, papír, 26 x 40 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Tučňáci

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:25

    litografie, 27 x 36 cm, sign. PD V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Veverka

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:26

    akvarel, papír, 33 x 45,3 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Liška

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:27

    tuš, kvaš, papír, 23 x 19 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Prasátko a krteček

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:28

    tuš, kvaš, papír, 15 x 20 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Holoubci

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:29

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Hříbátka

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 10:30