• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv 4: Limbus (Předpeklí).

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 32: Zrádce vlasti

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:01

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec: Zpěv 2: Loď duší

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:02

  • Salvardor Dalí

    (1904-1989)

    Hommage a Leonardo

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:03

    suchá jehla, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Cesar et Cleopatre

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:04

    lept, akvatinta, 1972, 38 x 47,5 cm, sign. PD DALÍ, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Boj před paní z Malehoutu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:05

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 39 x 26 cm, sign. PD Dalí, č. 161/249, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Lancelot, konrád Kulatého stolu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:06

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    První setkání (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:07

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Smutná garda (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:08

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 26 x 39 cm, sign. PD Dalí, č. 161/249, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Krvavý brod (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:09

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Zebulon (jeden ze souboru plakátů Teatro Museo Figureas k výstavě)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:10

    litografie, 1974, 73 x 52 cm, rám, litografický plakát s námětem z Dalího série Po 50 letech surrealismu k otevření jeho muzea v Figueres (jeho rodné město) ve Španělsku. Litograf: A Manaranche, Vydalo: Tranworld Art Corporation, New York (1974), Tiskárna: Mourlot, Paříž, studium na malířské akademi…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen (čtvercová)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:11

    váza, foukané sklo, v. 40, s. 25 cm

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen II (kruhová)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:12

    váza, foukané sklo, v. 55, s. 20,5 cm

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kočičí

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:13

    váza, foukané sklo, v. 37, s. 25 cm, přiložen certifikát o pravosti, jedna květina má ulomené dva okvětní lístky

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Vitejzis

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:14

    váza, foukané sklo, v. 59,5, s. 19 cm

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:15

    váza, foukané sklo, v. 55,5, s. 20 cm

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre II

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 14. 10. 2021 20:16

    váza, foukané sklo, v. 51,5, s. 20,5 cm

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Platamón (Řecko)

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 21 x 29,7 cm, sign. PD Albich 79 a na zadní straně Albich 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie český…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláš Axmann

    Krmelec

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:01

    litografie, 1993, 44 x 41 cm, sign. PD Mikuláš Axman 1993, 2/4, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:02

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Milan Bauer

    Ex libris

    Položka č.: 464

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:03

    lept, 2015, 13 x 7 cm, sign. DU Bauer, č. 91/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu I

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:04

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 33/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu II

    Položka č.: 466

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:05

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 55/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 467

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:06

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 468

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:07

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 469

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:08

    uhel, křída, papír, 1903, 45 x 31 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Sova

    Položka č.: 470

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:09

    uhel, křída, akvarel, papír, 1903, 38 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hospoda

    Položka č.: 471

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:10

    olej, lepenka, 1981, 34 x 69, 5 cm, sign. PD Bělocvětov 81, rám, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

  • Karel Bělohradský

    (1916-?)

    Harmonikář

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:11

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:12

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk 10/10, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)