• Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    V kavárně (Dva muži sedící u stolu)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2022 20:00

    lept, 12,5 x 14,5 cm, konzultováno s PhDr. Mahulenou Nešlehovou, pravděpodobně otisk z původní desky z 30. let 20. století, dle dostupných archivů nebyl nikdy tento lept nabízen na českém aukčním trhu. Nabízená položka patří mezi neobyčejně zajímavé lepty, které ve volném žánrovém pojetí zachycují a…

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Velkej den

    Položka č.: 19746

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2020, 85 x 110 cm, sign. zezadu LUKÁŠ MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 19745

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)

  • Vladimír Větrovský

    Něco se děje - Semenění

    Položka č.: 19742

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimir 12, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19740

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 19741

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

  • Jiří Altmann

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267857

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1982, 16,6 x 12,6 cm, sign. PD Jiří Altmann 82, 55/200, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267858

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:01

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267859

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:02

    lept, 1982, 12,9 x 10,3 cm, sign. PD D. Halata 82, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Menčíka na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiřina Hartingerová - Tobolíková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267860

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:03

    lept, 1982, 18,5 x 13 cm, sign. PD Hartingerová - Tobolíková 82, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:04

    lept, 1981, 25 x 18 cm, sign. PD Hořánek 81, 55/69, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267862

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:05

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Květa Jadrníčková

    (1921)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267863

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:06

    lept, 1981, 14,7 x 10 cm, sign. PD K. Jadrníčková 81, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Kintera

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267864

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:07

    lept, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD Vladimír Kintera, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267865

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:08

    lept, 1982, 13,2 x 9,8 cm, sign. PD Kolařík 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267866

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:09

    litografie, 17,4 x 14 cm, sign. PD Krumphanzlová, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267867

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:10

    litografie, 1982, 25 x 17,4 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mathauser

    (1926)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:11

    litografie, 1981, 26,3 x 17,6 cm, sign. PD Mathauser 81, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Netušil

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267869

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:12

    lept, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD Netušil 81, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267870

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:13

    lept, 16,8 x 25,2 cm, sign. PD nečitelně, 55/63, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Paleček

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267871

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:14

    litografie, 1982, 17,4 x 14 cm, sign. DU Josef Paleček 1982, 55/95, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pálek

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267872

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:15

    lept, 1981, 16,2 x 12,7 cm, sign. PD J. Pálek, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267873

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:16

    lept, 1982, 16,6 x 11,2 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)