• Jan Saudek

    Zeď

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:00

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:01

    litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola- barevná

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:02

  • Jan Saudek

    120km v hodině

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:03

    litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jan Saudek

    On those roaring sixties !

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:04

    litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:05

    litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A., studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Life

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:06

    serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 17:07

    litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:00

    tuš, tempera, kvaš, papír, 38 x 28,4 cm, sign. PD O.Lelínek, Předloha k litografii

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Oldřich Jelínek

    Lovci

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:01

    olej, sololit, 1990, 39 x 50,5 cm, sign. LD O.Jelínek, rám

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Oldřich Jelínek

    Najády II.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:02

    barevné křídy, papír, 1997, 40,5 x 50 cm, sign. DU O.Jelínek 97, pasparta, rám

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Oldřich Jelínek

    Tělo

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:03

    akryl, tužka, komb.technika, 2009, 32 x 24 cm, sign. DU O.Jelínek 09

  • Oldřich Jelínek

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:04

    akryl, tužka, komb.technika, 2015, 34 x 24 cm, sign. DU O.Jelínek 15

  • Oldřich Jelínek

    Sestřičky

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:05

    lept, akvatinta, 1981, 10,7 x 10,7 cm, sign. O.Jelínek 81

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Oldřich Jelínek

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:06

    suchá jehla, lept, 24,7 x 16,1 cm, sign. DU O. Jelínek

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Oldřich Jelínek

    Tristan s Tod

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:07

  • Oldřich Jelínek

    Samuraj

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:08

    barevná litografie, 27 x 39 cm, sign. DU O. Jelínek

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Oldřich Jelínek

    Charleston

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:09

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Oldřich Jelínek

    Pas de Deux

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:10

    barevné křídy, 2008, 52 x 38 cm, sign. DU O. Jelínek

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Oldřich Jelínek

    Býk

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:11

    barevné křídy, 2003, 48,1 x 37 cm, sign. PD O. Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:12

    olej, deska, 2015, 29 x 39 cm, sign. DU O. Jelínek 15, rám

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)

  • Oldřich Jelínek

    Dívka a smrt

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:13

    olej, deska, 2017, 70 x 50 cm, sign. LD O. J. 17

  • Oldřich Jelínek

    Violence

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:14

    olej, deska, 1999, 67 x 54,5 cm, sign. O. Jelínek 19

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

  • Oldřich Jelínek

    Tanec (Ephemerophera)

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:15

    olej, deska, 2017, 48,7 x 68 cm, sign. LD O. J. 17, rám

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

  • Oldřich Jelínek

    Architektura

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:16

    lept, suchá jehla, 1975, 24,6 x 37,2 cm, sign. DU O.Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Domeček

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:17

    lept, 1983, 29,5 x 20 cm, sign. DU O.Jelínek 83

  • Oldřich Jelínek

    Létající II.

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:18

    lept, akvatinta, 1977, 19,7 x 22,1 cm, sign. DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • Oldřich Jelínek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:19

    olej, plátno, deska, 63 x 43 cm, PD monogr. O.J. 07

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

  • Oldřich Jelínek

    Skica Akt I

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:20

    pastel, papír, 39,5 x30 cm, sign. DU O.Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Skica Akt II

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:21

    pastel, papír, 39,5 x30 cm, sign. PD O.Jelínek