Nejen světová města v díle Josefa Dlabala

Položky pochází z provenience Aukční síně Vltavín a antikvariátu Radhošťská

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Turín

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:02

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno DU Turín, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gloriet ve Vídni

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:04

    olej, papír, 10,5 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Wien Gloriette, nepatrně odřen pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí svatého Marka v Benátkách

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:06

    olej, papír, 11 x 13,5 cm, sign. LD J. Dlabal, pravý horní roh papíru utržen (cca 0,5cm); levý dolní roh papíru přeložen - v místě přeložení malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Ibiza

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:08

    olej, plátno, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Ibiza , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Göteborg

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:10

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno Du Goteborg, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:12

    olej, papír, 10,1 x 15 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Stockholm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gíza

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:14

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Gizeh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Káhira

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:16

    olej, papír, 10 x 14,6 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Kairo, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Marseille

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:18

    olej, plátno, 15,3 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Peterburg

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:20

    olej, plátno, 14,1 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:22

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:24

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vence (Francie)

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:26

    olej, papír, 14,6 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lisabon

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:28

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:30

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:32

    olej, papír, 9,8 x 15,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zwinger (Drážďany)

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:34

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD P. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:36

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:38

    olej, plátno, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stuttgart

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:40

    olej, karton, 9,8 x 25 cm, sign. PD JDlabal, odřený pravý spodní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Signoria ve Florencii

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:42

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Rosetti v Nice

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:44

    olej, papír, 15 x 9,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hamburk

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:46

    olej, plátno, 14,5 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večerní Frankfurt

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:48

    olej, sololit, 18 x 13,8 cm, sign. PD DLabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:50

    olej, karton, 13,3 x 13 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bergamo

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:52

    olej, papír, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Bergamo, PD papír na rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:54

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:56

    olej, sololit, 18 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:58

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Londýn

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:00

    olej, papír, 15,3 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD London, pravý horní a levý dolní roh papíru lehce ohnuty, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)