-
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
Aktuální cena: 10.001 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Klimeš
Žně
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holeček
Karlův most
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51
olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:52
šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:53
šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Panuška
(1872-1958)
Bezděz
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:54
olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Malý
(1879-1953)
Studie dívky
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:57
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Richard Lauda
(1873-1929)
Před bouří (Jistebnice)
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59
olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
(1886-1949)
Smiřický splat
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01
olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Černovický
(1878-?)
Záložna
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02
akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Zima tání
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:03
olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Krátký
Ústí nad Orlicí
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:04
akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pečínka
(1869-1917)
Chaloupky
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05
olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Lázně Bělohrad (dříve)
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Šumava
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07
olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lacina
(1908)
Břízy v poli
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09
olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lacina
(1908)
Mokrý sníh u Polánek
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10
olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1877-1960)
Děvče v kroji
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11
olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka
Pouť svatého Antonína
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:12
tisk, papír, plátno, 56 x 95 cm, zašlé
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Pramen Chrudimky
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13
olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pierre Mignard - napodobitel
Žena se starcem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO