• Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    Položka č.: 250798

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Vězeň

    Položka č.: 250799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:29

    suchá jehla, 19,9 x 14,2 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Vlastní podobizna Aetatis Suae LXXXV

    Položka č.: 250800

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:30

    litografie, 1958, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    Položka č.: 250802

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:31

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Antický výjev

    Položka č.: 250804

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Položka č.: 250805

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:33

    litografie, 1957, 14,2 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Dva stromy

    Položka č.: 250807

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 250808

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:36

    lept, 13,1 x 9,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 250810

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:37

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    Fontána

    Položka č.: 250811

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:38

    litografie, 16,1 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Novák

    Položka č.: 250812

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 15:39

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    Věže

    Položka č.: 250813

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:00

    litografie, 1979, 8,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Emporium Alois Dyk

    Položka č.: 250814

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:01

    lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Šimek

    Položka č.: 250816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    Položka č.: 250817

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:03

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Výtvarníkův byt

    Položka č.: 250819

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:05

    litografie, 1979, 13,7 x 19,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 250820

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:06

    lept, 10,7 x 8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:07

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 250825

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:08

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 250826

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:09

    kolorovaná litografie, 16,4 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Selky

    Položka č.: 250827

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Kostel

    Položka č.: 250828

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:11

    kolorovaná litografie, 9 x 13 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Lesní cestička

    Položka č.: 250829

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:12

    dřevoryt, 1946, 15,2 x 9,9 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ještěr

    Položka č.: 250830

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:13

    dřevoryt, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Konvalinky

    Položka č.: 250832

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:15

    dřevoryt, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Burka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    Položka č.: 250833

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:16

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Zahrada

    Položka č.: 250835

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:17

    serigrafie, 12,2 x 11,7 cm, sign. DU JKaiser, č. 69/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)