• František Motyčka

    (1904-1984)

    Dům u Hroznů

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34

    tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Martínek

    (1873-1964)

    Kvetoucí Janovec u Příbramy

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31

    olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Antonín Gareis

    (1837-1922)

    Turnov

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21

    olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Růžička

    Kompozice

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19

    olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Českomoravská vysočina

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44

    akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Klos

    (1883-?)

    Náves

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02

    olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vlasák

    Sbíraní brambor

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38

    olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Nepomucký

    (1895-1948)

    U Jizery

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23

    akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Voleský

    (1895-1932)

    Jiráskovo údolí

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30

    olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Chryzantémy

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36

    olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    (1945)

    Žena

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Stárková

    (1945)

    Ve víru

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31

    litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pečínka

    (1869-1917)

    Chaloupky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05

    olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Ferdinand Pistorius

    (1899-1985)

    Jitro na Úhlavě

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Síla

    (1908-1989)

    Pohled z Luckého vrchu

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35

    akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Chalupy

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42

    olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šafář

    (1915-1991)

    Kostel v Českém Meziříčí

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14

    olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pole polodrahokamů

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:12

    litografie, 31 x 43 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, č. 11/40, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pech

    Obrazce

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:20

    akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Třešně a švestka

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13

    litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Bohumil Berghauer

    (1910-1972)

    Žnečka

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:46

    olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Kozinův statek

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:45

    olej, plátno, lepenka, 34 x 49 cm, sign. LD Jos. Strnad, rám, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jos. Tauš?

    Panenská ulice

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06

    olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daníček M. Král

    Zima

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01

    olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daníček M. Král

    Zimní krajina

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:00

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ráž

    Horské středisko v zimě

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Děkanský kostel Nových Benátek

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22

    olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Vodňany

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:15

    olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook