• Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojíni

    Položka č.: 234190

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18

    fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Zpěváci

    Položka č.: 234195

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33

    litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    Položka č.: 236839

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01

    kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Oupický

    Architektonický návrh (noční verze)

    Položka č.: 237291

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:59

    pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Hola hola rychlá kola (Motocyklista)

    Položka č.: 237295

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:22

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 21 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Bonsai

    Položka č.: 237398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10

    tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Japonské písmeno

    Položka č.: 237399

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09

    tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948)

    Kain a Ábel

    Položka č.: 237782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04

    litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Filmová postava

    Položka č.: 237801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28

    lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:13

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Holub

    (1941)

    Anděl

    Položka č.: 239757

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:22

    litografie, 54 x 43 cm, 16/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Starý muž

    Položka č.: 240851

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:28

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Mladý muž

    Položka č.: 240852

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:27

    tužka, papír, 34,5 x 25 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét vousatého mladíka II.

    Položka č.: 240854

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:26

    tuš, papír, 29,9 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 242510

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25

    tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Seňor Kozel

    Položka č.: 242513

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:24

    pastel, papír, 1965, 28 x 20,1 cm, sign. PN 15. II. 65, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 242515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Kentauři

    Položka č.: 244724

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:03

    suchá jehla, 49 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová, 7/16, pokrčený, zažloutlý a místy poškrábaný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Milenci

    Položka č.: 244728

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:03

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 244762

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:20

    tisk, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hra na štěstí

    Položka č.: 244763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19

    tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hejda

    (1927)

    Objekty

    Položka č.: 244764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:18

    tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pilař

    Zima ve městě

    Položka č.: 245559

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30

    akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhem Landsmann

    (1906-1986)

    Dítě s třešní

    Položka č.: 245691

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:32

    lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Kozlíková

    No title (Jen tak)

    Položka č.: 246131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:31

    litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hejda

    (1927)

    Tajtrlík

    Položka č.: 246162

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:17

    tuš, papír, 1980, 44,2 x 33,2 cm, sign. PD Jan Hejda 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Uhlíř

    (1900-?)

    Chalupy u vody

    Položka č.: 246205

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:51

    tempera, běloba, papír, 1965, 45 x 65,5 cm, sign. PD Uhlíř 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Horčička

    (1948)

    Safari IV.

    Položka č.: 246250

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26

    linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 247082

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49

    litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Jankova komora

    Položka č.: 249459

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:34

    kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 250176

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:07

    olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Bucek

    (1954-2007)

    Lekníny

    Položka č.: 251444

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:36

    linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Valenta

    (1951)

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47

    litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ottohans Beier

    (1892-1979)

    Odpočinek

    Položka č.: 253899

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:54

    suchá jehla, 1923, 20,3 x 30,4 cm, sign. PD O. H. Beier, mírně zašpiněný, při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Henke

    Africké motivy

    Položka č.: 253906

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:33

    tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Axmann

    (1955)

    Špachtle a motýl

    Položka č.: 253921

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00

    tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:00

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:02

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:06

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:08

    litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:10

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:12

    litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 254559

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook