• Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 245264

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:04

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 245275

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (672 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:06

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

    Aktuální cena: 18.800 CZK (672 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 245276

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:08

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    Položka č.: 245281

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:10

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 245283

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:12

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 245284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:14

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 245303

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:16

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Zvěř

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 245311

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:18

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 245314

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:20

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jiří Němeček

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 245324

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Ouhel

    Barevná kompozice

    Položka č.: 245328

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:26

    barevný dřevoryt, 2001, 20 x 30,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, č. 28/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 245358

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:28

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 245363

    Vyvolávací cena: 380 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:30

    reliéfní grafika , 19,4 x 13,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:32

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 245369

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:34

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 245370

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:36

    olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, při pravém okraji je malý kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s hrníčkem a jablky

    Položka č.: 245371

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:38

    olej, plátno, 1935, 26,2 x 20,4 cm, sign. PD B. Ullrych 35, malba na okrajích místy odřená, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 245372

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:40

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 245373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:42

    olej, plátno, karton, 1927, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych 1927, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 245374

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:44

    olej, karton, 1945, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, nepatrné oděrky po okrajích malby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 245375

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:46

    olej, karton, 1940, 20 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, drobné poškození v levém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 245376

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:48

    olej, karton, 1944, 27 x 20,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Kluk a dívka na louce

    Položka č.: 245377

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:50

    olej, karton, 1945, 27,8 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 45, drobné oděrky na okrajích , antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ženy při práci

    Položka č.: 245378

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:52

    olej, karton, 1945, 35,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, dolní okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena s nůší

    Položka č.: 245379

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:54

    olej, plátno, 39 x 32 cm, nalepeno na kartonu, PD značeno razítkem: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na koních

    Položka č.: 245380

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:56

    olej, karton, 28,3 x 35,1 cm, sign. PD B. Ullrych, na okrajích malba a karton mírně odřené, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Před domem

    Položka č.: 245381

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:58

    olej. plátno, 19 x 16,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Vojáci na koních

    Položka č.: 245382

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:00

    olej, plátno, 28,5 x 35,2 cm, sign. PD B. Ullrych , nepatrně u okrajů odřená malba, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Uvnitř paláce

    Položka č.: 245383

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:02

    olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)