• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:00

    tuš, papír, 1948, 22,7 x 30,8 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (929 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:05

    pastel, uhel, tuš, papír, 1965, 26,5 x 34,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (929 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:06

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1965, 22,5 x 21 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:07

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,5 x 21,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátká…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:08

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. F…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:09

    kvaš, akvarel, papír, 1965, 10 x 14,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:10

    litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek a pařez

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Kalhotky s kapsami

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:12

    kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:13

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, rám, č. 33/60

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:14

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:15

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:16

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:17

    tuš, kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:18

    kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro děti …

    Aktuální cena: 901 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    V. Nezval: Diabolo

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:00

    bibliofilie, obálka a úprava V. Obrtel, ex. 239/550, ed. Olymp, sv. 5, vytiskla Legiografie, vyd. Nakladatelství Vaněk & Votava, Praha, 1926, brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:02

    bibliofilie, sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na A…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Leon Barry: Děd

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:03

    bibliofilie s dřevoryty Michaela Floriana, 1940, 20,6 x 13,2 cm, 283/500, Stará Říše na Moravě 1940, mírně zašpiněný přebal

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Marešová

    (1924-2000)

    V. Říha: Růženec

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:04

    bibliofilie, 1934, 19,2 x 13,6 cm, s kresbami M. Marešové podle úpravy A. B. Kohouta, vydalo nakladatelství Sfinx B. Jandy, Praha 1934

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Radovánky nevinných dítek o vánocích od Jakuba Jana Ryby

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:05

    bibliofilie, 1934, 26,5 x 21,5 cm, ilustrace a typografická úprava Karel Svolinský, vydal Spolek českých bibliofilů 1934, mírně poškozený přebal, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Listina krále Vladislava

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:06

    bibliofilie s původním dřevorytem, 1938, 33 x 25 cm, sign. PD Jar. Dobrovolský, Hodonín 1938, zašpiněný přebal

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:07

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:08

    10 grafických listů, 1977, cca 25,5 x 12 cm, sign. PD Procházka 77, 10 číslovaných exemplářů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Útěcha srdce

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:09

    bibliofilie, kolem 1902, 15 x 11 cm, modlitby pro vzdělané paní a dívky české, Praha, česká grafická společnost Unie, sepsal Xaver Dvořák, barevná ilustrace ve frontispisu, dvoubarevné ilustrace a secesní výzdoba každé stránky Hugo Böttinger, 515 stran, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jenewe…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    In memoriam

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:10

    bibliofilie s devíti linoryty, 1987, 32 x 15 cm, 199, In memoriam Marie Chadimové - Martinové vytiskl Jiří Chadima, Praha, 1987, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook