• Tomáš Bím

    V křoví

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:55

    litografie, 20,3 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tabule

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:53

    litografie, 13,2 x 7,2 cm, sign. DU Bím, č. 26/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Létající draci

    Položka č.: 1066

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:52

    litografie, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Úplněk

    Položka č.: 1065

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:51

    litografie, 20,3 x 10,2 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:50

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:49

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, č. 30/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Bím

    Jamka č. 5

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:47

    litografie, 1989, 9,1 x 14,1 cm, sign. PD Bím 89, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Tomáš Bím

    Reklama pod mostem

    Položka č.: 1060

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:46

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 1059

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:45

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:39

    lept, 2011, 20,5 x 15 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč , č. 34/100, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Gejša

    Položka č.: 1052

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:38

    lept, 2012, 29,5 x 21 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:36

    litografie, 2010, 27 x 43 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 87/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:13

    lept, 11,8 x 19,5 cm, sign. PD P. Kotík, mírně zašpiněný papír od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:10

    ofset, 78,8 x 67 cm, při okrajích natržený papír, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zátěž

    Položka č.: 1016

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:02

    litografie, 17,4 x 9,6 cm, sign. LD A. Born, pasparta, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Exlibris

    Položka č.: 1014

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:00

    litografie, 1971, 15,4 x 7,7 cm, sign. DU Sklenář 71, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Exlibris

    Položka č.: 1013

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:59

    litografie, 1971, 7,5 x 12 cm, sign. DU Sklenář 71, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

  • Ota Janeček

    Loďka

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:56

    linoryt, 17,2 x 9,8 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Stanislav Menšík

    (1912-1970)

    Svatý František

    Položka č.: 1005

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:51

    dřevoryt, 1946, 42 x 27,5 cm, sign. PD St. Menšík 46, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák Alfonse Muchy, člen Skupiny moravských výtvarníků ad.

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Božena Němcová

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:44

    litografie, 1958, 17 x 10,8 cm, sign. PD M Švabinský, rám, při okraji pasparty zažloutlý papír zažloutlý papír, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umě…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 996

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:42

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar,…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Kvetoucí lípa stříbrná

    Položka č.: 995

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:41

    litografie, 18,7 x 13,5 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paří…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 993

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:39

    litografie, 32 x 19 cm, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 49/14, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ex Libris - Arch-Alfred

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:24

    dřevoryt, 12,4 x 8 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih M. H.

    Položka č.: 977

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:23

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 976

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:22

    dřevoryt, 8,1 x 12,1 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tolik rukou

    Položka č.: 975

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:21

    dřevoryt, 12,4 x 7,6 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih B. B.

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:20

    dřevoryt, ruční papír, 7,2 x 13,9 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Pózujeme pro blížence..

    Položka č.: 955

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:01

    litografie, 19 x 14 cm, značeno LD v tisku jean effel, dole text: -On pose pour les Gémeaux..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Orchideje

    Položka č.: 952

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PN v tisku jean effel, dole text: -Qui a la migraine? - Celui qui vient d´inventer l´orchidée., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)