• Günter Hujber

    Dětská hra

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:06

    olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:04

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Helbich

    V lese VI.

    Položka č.: 629

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:17

    bromostříbrná kontaktní fotografie, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    V lese II.

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:12

    bromostříbrná kontaktní fotografie, 17,7 x 12,8 cm, sign. PD P. Hellbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    Položka č.: 619

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:07

    bromostříbrná fotografie, 23,3 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    Položka č.: 618

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:06

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Míla Fürstová

    (1975)

    Karel Jaromír Erben - Kytice

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:54

    bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Antikvari…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Don Q.

    The bird

    Položka č.: 549

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:00

    suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Panenka

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:15

    bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Mikoláš Axmann

    Tatínek a maminka

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:07

    litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Mikoláš Axmann

    Schody do lesa

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:06

    litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    3 x Ex libris

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:27

    3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Pocta Jaroslavu Seifertovi

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:15

    suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Údolí smutku Jana Zrzavého

    Položka č.: 495

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:14

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alena Laufrová

    Zasněná

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:39

    lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz

    Položka č.: 459

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:38

    2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Laufrová

    Profil ,J. Č.

    Položka č.: 458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:37

    2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Anna Khunová

    Dívka mezi tulipány

    Položka č.: 423

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:02

    lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Johanus

    Zimní radovánky

    Položka č.: 413

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:52

    2x tuš, koláž, papír, 11,5 x 19; 14 x 15 cm, vzadu opatřeno razítky

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Hlava, Kameraman

    Položka č.: 374

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:13

    serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Demel

    Čas

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:32

    lept, 1994, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD KDemel 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 310

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:09

    dřevoryt, 18,5 x 9,8 cm, monogr. PD F., Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vojtech Kolenčík

    Monológ

    Položka č.: 284

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:43

    serigrafie, 1986, 27 x 20 cm, sign. PD V. Kolenčík 1986, č. 28/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fily na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislavě a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Nad hlubinou

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:28

    suchá jehla, akvatinta, 2020, 59,5 x 79,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 14/40, slepotiskový monogram TH, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Koně

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:33

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rosa

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:17

    litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Hísek

    Spící slunce

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:02

    lept, 2011, 48,5 x 64 cm, sign. PD Jan Hísek 2011, č. 26/32, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Petr Juřena

    Šoférování pod vlivem alkoholu

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 16:34

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, uprostřed horního okraje šedá šmouha, levý dolní a pravý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • .

    Ženské poprsí

    Položka č.: 93

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:38

    Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)