• Ivan Klíma

    Milenci na jednu noc

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:06

    kniha, 1987, 18 x 11 cm, dedikace autora, Rozmluvy, Purley, brožovaná vazba, 80 stran, lehce opotřebená vazba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Švandrlík

    (1932-2009)

    Černí baroni

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:05

    kniha, 1988, 18 x 10,5 cm, nakladatelství Rozmluvy, Purley, ilustrace Jiří winter Neprakta, brožovaná vazba, 244 stran, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Filip

    (1930-2018)

    Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:00

    kniha, 1975, 17 x 11 cm, exilové nakladatelství Index, brožovaná vazba, 4 svazky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ivan Klíma

    Milostné léto

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:59

    kniha, 1979, 18 x 11 cm, Sixty-Eight Publishers, Toronto, vazba původní, brožovaná, 299 stran , stav dobrý, vazba opotřebená , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julius Pflugk - Harttung

    (1948-1919)

    Deutsche Gedenkhalle

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:49

    kniha, 1905, 46 x 36 cm, vlastenecko - historické dílo německého hostorika a pedagoga, celoplátěná bohatě zdobená a zlacená reliefní vazba, velké množství ilustrací, vydalo vydavatelství Vaterland, Berlín, Lipsko. 418 stran, odřený hřbet, zašpiněný reliéfní znak ve vazbě, ohraje stránek zabarvené, A…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • J. Karásek

    Herbarium

    Položka č.: 891

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:38

    starý herbář, 1895, 34 x 23 cm, starý herbář, obsahuje množství sušených rostlin a větviček stromů vlepených na papíře, s označením českého a latinského názvu byliny, čeledi, popř. i místa a data naleziště, volné listy ve svázaných kartonových deskách, horší stav, odpovídá značnému stáří herbáře, An…

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Carl Wilhelm Dempp

    Muster Sammlung für Maurer

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:37

    stará kniha, 1846, 29,7 x 23 cm, Verlag von Emil Roller, München 1846, text německy, velké obrazové přílohy i rozkládací plány staveb, vazba opotřebená, na listech hnědé fleky, popsáno přídeští, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • J. Meyer

    Meyers Universum oder die schönsten Ansichten der Erde

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:36

    bibliofilie s 46 původními ocelorytinami, 1838, 20 x 28,7 cm, svazek pátý, Druck und Verlag vom Bibliographischen Institut in Bildburgshausen 1838, 138 stran, text v němčině, na rytinách místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Ferdinand Hejna

    Poznámky k dílu Bayrosovu (Ke knize Rud. Brettschneidra Franz von Bayros)

    Položka č.: 884

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:31

    bibliofilie, 23 x 15,5 cm, 3x heliogravura jako příloha, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1931, ex. 186/300, pův. brož, 22s, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Synek

    1943 - osm dřevorytů z německých věznic

    Položka č.: 878

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:25

    bibliofilie, 44 x 21 cm, 8x dřevoryt V. Synek, vyd.Okresní kulturně - propagační komise KSČ, Kutná Hora, 1947, ex. ?/250, volné listy v obálce, obálce opotřebena a lehce pomačkána, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Konůpek

    Saga o Gunnlaugovi, hadím jazyku

    Položka č.: 875

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:22

    bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, 1x sign. lept J. Konůpek, vyd. Ludvík Bradáč, Praha, 1919, ex. 33/?, ze staré islandštiny přeložil Emil Walter, ruční papír, pův. pevná kart. vazba, 67s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A.…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Svolinský

    Božena Němcová: Tři citrony

    Položka č.: 858

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Stvořidla

    Položka č.: 855

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:02

    cyklus čtyř litografií + litografovaný přebal, 1945, 30,5 x 40,5 - 32 x 39 cm, monogr. PD na kameni J. R., 444/500, cyklus litografií na oslavu řeky Sázavy, z nejkrásnějšího úseku jejího toku, mezi obcemi Smrčnou a Vilémovicemi, názvy litografií: Bludný balvan, V peřejích, Kamenné moře, Prudký proud…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Rudolf Michalik

    (1901-1993)

    J. W. Goethe: Paria

    Položka č.: 854

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:01

    bibliofilie se čtyřmi litografiemi, 1927, 40 x 29,3 cm, na přední straně sign. nakladatelem Otto F. Babler, 185/200, napsal Johann Wolfgang von Goethe, přeložil a vydal Otto F. Babler, na kámen kreslil a napsal Rudolf Michalik v kamenotiskárně lidových závodů tiskařských a nakladatelských spol. s. r…

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • O. Hlavsa, M. Troup

    Senefelder a Praha

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:00

    bibliofilie na ručním papíře s vloženými litografiemi M. Troupa, 1959, 34 x 23 cm, 115/300, ke 125. výročí narození Aloyse Senefeldera vydalo Sdružení podniků polygrafického průmyslu Praha 1959, typografie O. Hlavsa, 100 stran, celoplátěná vazba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 848

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Stanislav Juřík

    (1948-1993)

    Neuspořádaný výběr z poezie Jana Vodňanského

    Položka č.: 845

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:52

    bibliofilie, 3x sing. lept S. Jurík, vyd. S. Jurík, Plzeň, 1990, ex. 11/24, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Zahradníček

    (1905-1960)

    Stefan George: Básně v próze

    Položka č.: 843

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:50

    bibliofilie, překlad a věnování Evě Florianové v tiřáži J. Zahradníček, vyd. jako soukromý tisk Anny a Vlastimila Vokolkových, Pardubice, 1936, ex. 23/100, podobizna autora v tiráži R. Lepsius, ruční papír, sešit v obálce, 22s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Prokop Toman

    (1872-1955)

    Umění a sběratelství

    Položka č.: 842

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:49

    bibliofilie, vyzd. Arno Nauman, vyd. autor nákl. vl., Praha, 1930, ex. 263/310 na bezdřevném papíře, brož, 117s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Svolinský

    Jaroslav Seifert: Kamenný most

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Dopis od J. Voskovce

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:47

    bibliofilie, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, faksimile a tištěný přepis dopisu od J. Voskovce, bez nakl. údajů, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Rudolf Medek

    (1890-1940)

    Dvě básně

    Položka č.: 834

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:41

    bibliofilie, podpis autora na tit. listě, vyd. arch. Fr. Tichý (podpis s věnováním v tiráži), Hradec Králové, 1928, 200 výtisků, polokož. vazba, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Langer

    (1888-1965)

    Andělé mezi námi

    Položka č.: 832

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:39

    bibliofilie, podpis autora na tit. listě, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, ex. 20/30 na holandu, volné archy ke svázání, v obálce, 105s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Otakar Štorch-Marien

    (1897-1974)

    Chvála nakladatelského povolání

    Položka č.: 829

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:36

    bibliofilie, frontispis J. Zrzavý, vyd. Ot. Štorch-Marien k desátému výročí Aventina, Praha, 1920, ex. 390/400, upr. Fr. Muzika, listy svázané nití, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Edmond Konrád: Olbřím

    Položka č.: 824

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:34

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Různí autoři

    Cesta

    Položka č.: 826

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:33

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Dopisy

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:30

    kniha, výběr dopis J. Seiferta V. Mikulovi, vyd. J. Vinklát a V. Mikule (podpis v tiráži), 2008, ex. 1/100, brož, 33s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenka Kabátová Táborská

    (1933)

    Kytička z Erbenovy Kytice

    Položka č.: 822

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:29

    bibliofilie, 4x sign. dřevoryt Z. Táborská Kabátová, vyd. Emil Gebauer, 1986, ex. 4/100, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Mézl

    P. Kneidl: Historie O synu švédského krále a české paní

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:27

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu