• Miroslav Houra

    (1933-2006)

    V kruhu Ex Libris

    Položka č.: 220332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Čekání

    Položka č.: 220331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiřina Hartingerová

    Motýl Ex Libris

    Položka č.: 220324

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:12

    dřevoryt, 21,2 x 9,8 cm, sign. PD JHartingerová, č. 179/200, Antikvariát Ostrovní, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dopravní parník

    Položka č.: 220316

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:09

    linoryt, 1970, 20,7 x 10,8 cm, sign. DU Houra 70, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:47

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 219872

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:46

    suchá jehla, 1945, 25 x 20 cm, sign. PD APaderlík 45, č. 3/5, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pražské motivy

    Položka č.: 217543

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:40

    suchá jehla, 19 x 9,5 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Portál

    Položka č.: 217533

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:33

    lept, akvatinta, 12,3 x 8,5 cm, sign. PD JHlavsa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 217532

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:32

    lept, akvatinta, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD JHlavsa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Jižní boční strana sv. Víta

    Položka č.: 217529

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:31

    lept, 1937, 31,6 x 25,2 cm, LD značeno v desce Vl Pukl 37, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled z Nového světa ke Hradu

    Položka č.: 217523

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:26

    lept, 1938, 32,2 x 25 cm, sign. PD M. Kazdová, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Šmejkal

    Zlatá ulička

    Položka č.: 217519

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:24

    dřevoryt, 1974, 20,3 x 15,7 cm, sign. PD Šmejkal J. 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Čermáka a J. Paroubka na FS ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • V. Vayer

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 217512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:21

    lept, 20 x 13,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 217507

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:18

    měkký kryt, 15,6 x 20,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 217496

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dva ženské akty

    Položka č.: 201016

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:07

    suchá jehla, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Brahmsův klavír II.

    Položka č.: 200996

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:06

    lept, 1980, 19 x 12 cm, sign. PD Michela Lesařová - Roubíčková 80, rám, č. 4/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Anna Khunová

    Dívčí hlava s věnečkem

    Položka č.: 200892

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 14:05

    lept, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 23:42

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    Položka č.: 245577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 23:41

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických listů

    Položka č.: 244914

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 23:20

    14 x grafikcý list, 20 x 12 až 5 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 244883

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:58

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 244686

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:40

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    Položka č.: 244528

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:14

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.044 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    Položka č.: 244527

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:12

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 244318

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 21:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 21:20

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Karlův most (PF 1960 Dr. E. a ing. V. Zděnovcovi)

    Položka č.: 242827

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 20:44

    dřevoryt, 13,8 x 7,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)