Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dívčí akt

    Položka č.: 281805

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:23

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Stanislav Sedlář

    (1900-?)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 281833

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55

    olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • František Sádovský

    (1909-1992)

    Krajina

    Položka č.: 279830

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54

    olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Přehrada

    Položka č.: 281828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 278933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29

    tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Kahoun

    Silnice

    Položka č.: 281793

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16

    olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Kahoun

    Stavení

    Položka č.: 281794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Hrádek

    (1904-1999)

    Údolí řeky

    Položka č.: 281791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:08

    tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • V. J. Černý

    Řeka

    Položka č.: 281796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    Položka č.: 209406

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:16

    tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Studie

    Položka č.: 216931

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:15

    tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 281815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Monogramista KN

    Výcvik

    Položka č.: 203867

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:05

    tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Oldřich Bohman

    Dívka

    Položka č.: 281847

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 281818

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:48

    olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Zdravý rozum

    Položka č.: 221128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:41

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    Položka č.: 262011

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:36

    pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    Položka č.: 277910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:35

    monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - duben

    Položka č.: 273722

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:28

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Ingrid Gebhart

    Inženýr

    Položka č.: 276806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook