• František Pavelka

    (1894-1948)

    Tíha vědění

    Položka č.: 197053

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:27

    lept, 7,3 x 8,7 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 245733

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    Položka č.: 245727

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neurčený autor (Čína)

    Krajina I.

    Položka č.: 245803

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:21

    akvarel, tuš, papír, 34,5 x 24,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - Škodovy závody

    Položka č.: 245705

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:05

    litografie, 19 x 19,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - hlavní kostel

    Položka č.: 245706

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - u městských hradeb

    Položka č.: 245707

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:03

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeňsko - hrad Radyně

    Položka č.: 245708

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • P. Dupre

    IV. Vue de Boheme

    Položka č.: 245712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:00

    mědirytina, 25,5 x 20 cm, značeno DU Chez les freres Ktauber. a PD P. Dupre scupl., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby

    Položka č.: 245844

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:12

    lept, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Beran

    Položka č.: 245833

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:11

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev

    Položka č.: 245837

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:07

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec

    Položka č.: 245841

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:03

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh

    Položka č.: 245842

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Vrba

    Ilustrace

    Položka č.: 200247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 19:00

    olej, váleček, papír, 42 x 29,7 cm, sign. LD Jan Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Vrba

    Ilustrace III.

    Položka č.: 200248

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:59

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Jan Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Urbánek

    Postavy

    Položka č.: 234468

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:58

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1999, 42 x 30 cm, sign. DU Urbánek 99, Antikvariát Dlážděná, studium na sochařsko-kamenické škole v Hořicích, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dudek

    Ptáci (PF 88)

    Položka č.: 245775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:48

    lept, 1987, 9,6 x 6,8 cm, sign. J Dudek 87, 29252, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dudek

    Mlýnek na netopýry (PF 86)

    Položka č.: 245776

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:47

    lept, 1985, 8,5 x 6,2 cm, sign. PD J Dudek 85, 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dudek

    Portál v oblacích

    Položka č.: 245777

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:46

    lept, 1982, 9 x 5 cm, sign. Dudek 82, 16/23, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Rudolf II.

    Položka č.: 244345

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:43

    barevný lept, 18 x 13,6 cm, sign. D Olga Vychodilová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    Položka č.: 244169

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:40

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 239691

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:36

  • Jiří Peca

    Karlův most

    Položka č.: 244163

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Jiroudek

    (1914)

    Děvče s chlebem

    Položka č.: 244251

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:22

    litografie, 38,1 x 17 cm, sign. LD F. Jiroudek, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 244076

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zátiší s větvičkou

    Položka č.: 245791

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:11

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na výletě

    Položka č.: 245795

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:10

    lept, 11,6 x 3 cm, sign. DU C. Bouda, PF 1949, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Otevřená kniha

    Položka č.: 245792

    lept, suchá jehla, 5,5 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci na břehu

    Položka č.: 245793

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:09

    dřevoryt, 6,5 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, 40/85, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)