• Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    Položka č.: 207242

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (123 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    Položka č.: 237996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    Položka č.: 236353

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:56

    olej, plátno, 46 x 61 cm, sign. PD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    Položka č.: 229906

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    Položka č.: 236590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 241072

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zrcadlo

    Položka č.: 215729

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:21

    lept, 1998, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD istler 98, 114/150, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Havlovec

    Les v zimě

    Položka č.: 241075

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD Havlovec, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 237430

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:07

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Uloupený úlovek

    Položka č.: 239193

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:39

    plastika, 2017, v. 45 cm, vespod

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kamila Najbrtová

    Body

    Položka č.: 239185

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (426 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:28

    kombinovaná technika, 2017, 71 x 91 cm, v rámu, vzadu

    Aktuální cena: 11.500 CZK (426 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Slečna Salome

    Položka č.: 239176

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:19

    litografie, 2016, 71 x 50 cm, DU, 9/40

  • Viktor Pivovarov

    bez názvu

    Položka č.: 239169

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:12

    akvarel a tuš na papíře, 2017, 25 x 20,7 cm, v rámu, PD

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Silvia Vezzuto

    Odpočinek a opuštění

    Položka č.: 239166

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:09

    olej na plátně, 2015, 40 x 60,5 cm, PD

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jana Šlesaríková

    Starý mlýn

    Položka č.: 239163

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:06

    akryl na plátně, 2016, 50 x 35 cm, LD

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jana Šárová

    Shluk

    Položka č.: 239162

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:05

    akvarel, akryl na papíře, 2015, 21 x 14,5 cm, vzadu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Šárová

    Selfportrait 40 Y.O.

    Položka č.: 239161

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:04

    propisky, gelové tužky, papír, 2010, 29,5 x 21 cm, vzadu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Sozanský

    Animace krutosti

    Položka č.: 239159

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:02

    lept, suchá jehla, 1995, 67,5 x 56 cm, v rámu, PD, 18/50

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Stará sbírka

    Položka č.: 239157

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:00

    litografie, 2009, 41 x 32 cm, PD, 104/140

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Martin Salajka

    Ptáci

    Položka č.: 239155

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 10:58

    litografie, 2018, 50 x 70 cm, PD, 99/100

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)