• Lenka Vilhelmová

    Ve svěráku

    Položka č.: 220291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:04

    lept, 13,5 x 20,1 cm, sign. PD Vilhelmová L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 212669

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:03

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Mstivá kantiléna

    Položka č.: 209458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:00

    lept, 1948, 4,5 x 3,5 cm, sign. DU František Tichý, tiráž Mstivé kantilény, vydal Zodiak XXV, 1948, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    Položka č.: 223363

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:54

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jar. Novák

    Na trati

    Položka č.: 241055

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:48

    litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 241082

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:47

    olej, sololit, 35 x 69,5 cm, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Položka č.: 241083

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 241085

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Naděje

    Položka č.: 215740

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:37

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    Položka č.: 207242

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (123 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    Položka č.: 237996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    Položka č.: 236353

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:56

    olej, plátno, 46 x 61 cm, sign. PD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    Položka č.: 229906

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    Položka č.: 236590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 241072

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zrcadlo

    Položka č.: 215729

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:21

    lept, 1998, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD istler 98, 114/150, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Havlovec

    Les v zimě

    Položka č.: 241075

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD Havlovec, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 237430

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:07

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Uloupený úlovek

    Položka č.: 239193

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:39

    plastika, 2017, v. 45 cm, vespod

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu