• Marina Richter

    Odhalení

    Položka č.: 244324

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 12:05

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:45

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 243652

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:33

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 243646

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    Položka č.: 243365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:53

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 243363

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:52

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:48

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:47

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    Položka č.: 243126

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:40

    dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter), antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    Položka č.: 242841

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:10

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 242837

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:07

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 242836

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:06

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:29

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:25

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:02

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:57

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:28

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    Položka č.: 225302

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:17

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223945

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:12

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    Položka č.: 223697

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:11

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Starý plot

    Položka č.: 245769

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:52

    fotografie, 1983, 16 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jindřich Kurdiovský

    Paví pero

    Položka č.: 245790

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:48

    fotografie, 16,9 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Nokturno

    Položka č.: 245785

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:32

    dřevořez, 1982, 16,7 x 8,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 18537, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Búh domácího proudění

    Položka č.: 194378

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:29

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)