• Jiří Brázda

    Váhy

    Položka č.: 244738

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:23

    lept, mezzotinta, 1992, 10,3 x 6,9 cm, sign. DU J. Brázda 92, 3/25, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Brázda

    Lev

    Položka č.: 244736

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:21

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Rak

    Položka č.: 244735

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:20

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Blíženci

    Položka č.: 244734

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jiří Brázda

    Býk

    Položka č.: 244733

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Beran

    Položka č.: 244732

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Ryby

    Položka č.: 244731

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Vodnář

    Položka č.: 244730

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:15

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Kozoroh

    Položka č.: 244729

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Škapa

    (1978)

    Položka č.: 244718

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:03

    litografie, 2018, 46,5 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • MICL

    (1969)

    Špačci

    Položka č.: 244716

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:01

    litografie, 2018, 36 x 46,3 cm, sign. PD Micl 18, rám, 57/70, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1961)

    Atol II.

    Položka č.: 244708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:53

    linoryt, 1995, 47,4 x 42 cm, sign. DU V. Kotasová 95, 21/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Kadlecová

    Strom

    Položka č.: 244702

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:47

    akvatinta, 1983/89, 49 x 39,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1983/89, 40/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    Položka č.: 244699

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:44

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jiří (Georg) Dokoupil

    Uprchlíci

    Položka č.: 244698

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:43

    giclee tisk, 48 x 38 cm, sign. PD Dokoupil, 45748, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Roman Karpaš

    Katedrála Gotika II.

    Položka č.: 244694

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:39

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 74,5 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 94, 3/20, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hana Čápová

    Rodin

    Položka č.: 244676

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:21

    lept, 1994, 47,3 x 33 cm, sign. PD H. Čápová 94, 65/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Geometrické cvičení

    Položka č.: 244669

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 15:14

    serigrafie, 40 x 30 cm, sign. DU Kolíbal, č. 46/100, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená vesnice

    Položka č.: 244644

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 16:29

    olej, plátno, 1974, 48 x 70 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Temné křivky

    Položka č.: 244619

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 16:04

    akryl, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

  • Pavel Roučka

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 244616

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jana Reinerová

    Karlův most v noci

    Položka č.: 244610

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:55

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Josef Mžyk

    Sedící žena

    Položka č.: 244600

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:45

    serigrafie, 1992, 64,5 x 83,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 7/127, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Velo vino

    Položka č.: 244593

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:38

    lept, 2010, 19,3 x 26,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Thé atre

    Položka č.: 244591

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:36

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jiří Slíva

    Lokopivo

    Položka č.: 244589

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:34

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Ivan Ouhel

    PF 2005

    Položka č.: 244582

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:27

    akvarel, ruční papír, 12 x 21,5 cm, autorské přání s podpisem, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 244565

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:10

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 244562

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:07

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 244560

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:05

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)