• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:22

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Karel

    Pierot (Ex libris Josef Vokál)

    Položka č.: 223932

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:12

    litografie, 1944, 8,2 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris R. R. Hofmeister

    Položka č.: 223930

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:10

    lept, 11,3 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Věra Němotová

    Páv (Ex libris Dr. Jana Bartoše)

    Položka č.: 223928

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:08

    lept, 12 x 7,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Květ

    Položka č.: 223712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:04

    akvatinta, 1977, 17 x 10 cm, sign. PD J. Pešicová, č. 16/80, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Otokar Březina

    Položka č.: 222267

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:00

    dřevořez, 1967, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Mádlo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Pragensis Jiří Koller

    Položka č.: 222118

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:50

    ocelorytina, 1965, 7,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zátiší (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 222115

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:48

    ocelorytina, 4,3 x 3,6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sv. Jiří (Ex libris MUDr. V.V. Merhout)

    Položka č.: 222114

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:46

    ocelorytina, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Erb (Ex libris Bohumil Betka)

    Položka č.: 222113

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:44

    ocelorytina, 5,8 x 4 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Karel Sedláček

    Položka č.: 222112

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:42

    ocelorytina, 3,5 x 2,8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Nahá kurtizána v salónu

    Položka č.: 218880

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:26

    kvaš, tempera, tuš, lak, papír, 60,8 x 43,7 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:14

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 22:00

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch s čepicí

    Položka č.: 237607

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1935, 17,5 x 12,,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, papír lehce zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Koně

    Položka č.: 235888

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 21:08

    tradiční čínská vystřihovánka, 20,5 x 105 cm, poškozeno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Aha, už si na vás vzpomínám, vy jste pan Novák

    Položka č.: 235331

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 21:00

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 17 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 20:46

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Malá orchidej

    Položka č.: 234939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 20:36

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    Položka č.: 232698

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 19:46

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál..., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 226800

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 19:02

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, k 80. narozeninám J. Švába vydala jako soukromý tisk pro své přátele Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu kni…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Entler

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 245623

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 19:09

    litografie, 7,2 x 12,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Ježíš

    Položka č.: 245625

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 19:05

    litografie, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD Milan Entler, 74/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrata

    Položka č.: 245645

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 19:02

    litografie, 13 x 11 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 105/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Hilar Václavek

    (1884-1951)

    Z Drahanské vysočiny

    Položka č.: 131981

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 19:00

    litografie, 1945, 29 x 19,7 cm, sign. LD H. Václavek, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Hugo Ullik

    (1838-1881)

    Romantická krajina

    Položka č.: 242152

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:59

    reprodukce, papír na plátně, 55 x 76 cm, značeno PD, klínový rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V upomínku na oslavy 75ti letého výročí založení šermířského klubu ČŠK Riegel

    Položka č.: 245629

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:54

    serigrafie, 1977, 10,5 x 12,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Aleš Štolovský

    Stromy

    Položka č.: 245631

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:52

    litografie, 25,6 x 16,8 cm, sign. PD Štolovský Aleš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Oko ducha

    Položka č.: 233566

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:41

    akryl, karton, 36,5 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu