• Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    Položka č.: 233251

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 18:02

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Milan Staněk

    Bellagio-duben

    Položka č.: 133052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    litografie, 2000, 32 x 37 cm, sign. PD M. Staněk 2000, 47/67, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 23:02

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Loďky na Kampě

    Položka č.: 245445

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:46

    litografie, 1948, 41 x 51 cm, PD monogr. V.S. 1948, aut. Tisk, při spodním okraji mimo tisk cca 1 cm natržený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vondrouš

    Hodonín

    Položka č.: 245417

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:44

    lept, 1948, 25 x 35,3 cm, sign. PD Vondrouš, č.8/10, při horním okraji papíru mírně zahnědlý pruh, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:38

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 244922

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:22

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 244888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Houšť

    Mariánské lázně

    Položka č.: 244277

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:58

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 244185

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:40

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:30

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243411

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:24

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 232958

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:18

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

    Položka č.: 232931

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:14

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    Položka č.: 232913

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:06

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 21:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:58

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trutnov

    Položka č.: 232530

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:56

    dřevoryt, 1920, 39,2 x 49,7 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v …

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:54

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opus…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:53

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:52

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Český Krumlov

    Položka č.: 228162

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:40

    pastel,, papír, 50 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích pomuchlaný papír, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    Položka č.: 228148

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:38

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    V lesích

    Položka č.: 226826

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:28

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:24

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Položka č.: 224723

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:14

    olej, karton, 44 x 34 cm, sign. PD Jelen, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Hubert

    Položka č.: 224306

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 20:12

    litografie, 15,3 x 23 cm, LD značeno, rám, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)