• Richard Šácha

    No.: 244864

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:09

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Richard Šácha

    No.: 244865

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:10

    olej, plátno, 2010, 35 x 65 cm, sign. vzadu R. Šácha 10

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava ženy

    No.: 244866

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:11

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Associat…

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Richard Šácha

    Červená krajina (Pocta Ivanu Ouhelovi)

    No.: 244867

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:12

    olej, plátno, 2013, 50 x 70 cm, sign. PD Šácha, vzadu popsáno autorem

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    No.: 244868

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:13

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    No.: 244869

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:14

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    No.: 244870

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:15

    inkoust, papír, 2003, 13 x 18,5 cm, sign. PD Martin , DU věnování: Mirce 3.2. 2003 Martin,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    No.: 244871

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:16

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    No.: 244872

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:17

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    No.: 244873

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:18

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 244874

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:19

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Válek

    Zvlnění

    No.: 244875

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:20

    reliéfní tisk, 2003, 43,7 x 33,3 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 650 CZK (24 €)

  • Jaroslav Válek

    Lišejníky

    No.: 244876

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:21

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    No.: 244877

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:22

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    No.: 244878

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:23

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23,

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    No.: 244879

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:24

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6,

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    No.: 244880

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 23/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Petřínem

    No.: 244881

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 30/38, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    No.: 244882

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:27

    reliéfní grafika, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    No.: 244883

    Auction price: 1.300 CZK (47 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:28

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (47 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    No.: 244884

    Auction price: 3.200 CZK (115 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:29

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (115 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    No.: 244885

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:30

    slepotisk, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    No.: 244886

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:31

    pastel, papír, 2006, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Bob 2006,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    No.: 244887

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:32

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    No.: 244888

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:33

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslava Severová

    Ve své kůži (Album 76)

    No.: 244889

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:34

    lept, 30,3 x 38,2 cm, sign. PD Severová J., mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Hornik and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, California Society of Printmakers, the group Geometrie

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    No.: 244890

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:35

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Krajina Haná V.

    No.: 244895

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:40

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Hlavinková, č. 1/7, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané.,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Krajina Haná VII.

    No.: 244896

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:41

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,3 cm, sign. PD Hlavinková, č.3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané.,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    No.: 244897

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:42

    akvatinta, 2017, 23,8 x 15,8 cm, sign. PD Hlavinková, č. 3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané.,

    Current price: 700 CZK (25 €)