• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí

    No.: 258266

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:48

    olej, sololit, 18 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    No.: 258284

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:50

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    No.: 258338

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:52

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    No.: 258826

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:54

    lithography, 1957, 21,2 x 16,3 cm, signed lower/right P. Kotík, at the upper edge remnants of cardboard, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 258945

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:56

    oil on canvas, 14,5 x 24 cm, signed lower/right J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Dvě ženy

    No.: 259064

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 18:58

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, sign. LD H. Děrda, rám,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Na procházce v parku

    No.: 259065

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:00

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v krajině

    No.: 259155

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:02

    olej, karton, 17,8 x 12,8 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    No.: 259181

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:04

    pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine A…

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Sova

    No.: 259688

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:06

    uhel, křída, akvarel, papír, 1903, 38 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám,

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    No.: 259697

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:08

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v negližé

    No.: 261561

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:10

    tempera, cardboard, 1947, 59,5 x 43,5 cm, signed lower/left B. Ullrych 1947, ,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    No.: 262020

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:12

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    No.: 262130

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:14

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Děvče s kyticí tulipánů

    No.: 262139

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:16

    kolorovaná litografie, 1977, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Št 77, č. 9/100, v rozích přilepeno na kartonu lepící páskou, mírně pomačkaný papír, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Veselice

    No.: 262140

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:18

    kolorovaná litografie, 1985, 28,5 x 31 cm, sign. PD Št 85, č. 92/150, papírová pasparta na několika místech ušpiněna a na grafice pár drobných flíčků, v rozích papír přilepen papírovou páskou, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Tomáš Bím

    Dunlop (ex libris Mauler J.)

    No.: 262145

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:20

    suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , , the private study

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    No.: 263165

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:22

    etching, 1989, 46 x 64 cm, signed lower/right D. Smutný 89, no. 7/30, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Emanuel Neumann

    (1873-1932)

    Před bouří

    No.: 263364

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:24

    olej, plátno, 68 x 48,5 cm, sign. PD Emil Neuman, rám, rám poškozen, , disciple of Prof. F. Sequens at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 263614

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:26

    charcoal, paper, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, at the edge crumpled paper, small spots on paper, ,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Estimate: k CZK

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    No.: 263640

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:28

    olej, lepenka, 1944, 10,8 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 44, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské panorama

    No.: 263665

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:30

    olej, pevný papír, 16,5 x 8 cm, sign. LD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    No.: 263680

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:32

    olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • František Vít Blažek

    Zátiší s citrony

    No.: 263700

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:34

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována,

  • Bohumil Ullrych

    Žena v růžovém šátku

    No.: 264630

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:36

    tužka, akvarel, papír, 1947, 52,2 x 38 cm, sign. LD B. Ullrych 47, pravý horní roh papíru přeložen, ,

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    No.: 264637

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:38

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, ,

  • Karel Přibyl

    Snový výjev

    No.: 264676

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:40

    suchá jehla, 1966, 29,8 x 23,7 cm, sign. PD K. Přibyl 66, č. 5/5,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • František Toman

    (1886-1942)

    Venkovské stavení

    No.: 264687

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:42

    akvarel, tužka, papír, 1909, 29,3 x 30,8 cm, sign. LD Toman Fr. , rám, papír mírně zažloutlý, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Konstantin Sofronov

    (1897-?)

    Obrazy z cest

    No.: 264697

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:44

    3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje,

  • Josef Sonnleitner

    (1885-?)

    Lesní potok

    No.: 264939

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:46

    olej, překližka, 1929, 47 x 32 cm, sign. PD J.Sonnleitner 1929, rám, malba mírně zašlá ,