• Arna Vazačová

    No.: 266579

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:31

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Mirka Věrčáková

    Hola hola rychlá kola (Motocyklista)

    No.: 237295

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:32

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Love Above

    No.: 266581

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:33

    tempera, uhel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vb, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Labuť

    No.: 266585

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:34

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Sen o koni

    No.: 266584

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:35

    pastel, fix, tužka, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Indická pohádka

    No.: 266583

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:36

    olej, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vb, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Now I See

    No.: 266582

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 18:37

    uhel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Příroda ve vlasech

    No.: 265836

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 18:00

    olej, papír, 1989, 10,6 x 10,6 cm, monogr. PD JR 89, rám, zašlý rám,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Ludmila Mazancová

    Klaun

    No.: 265835

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    olej, karton, 1995?, 8,2 x 8,6 cm, rám, zezadu autorské razítko a tužkou vepsáno PF 1996 Mazancová, zašlý rám,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Mazancová

    No.: 265834

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na loďce v Benátkách

    No.: 265832

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    olej, plátno, 15 x 15,6 cm, sign. PD JU. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Cesta vesnicí

    No.: 265829

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    litografie, 27,9 x 47,1 cm, sign. PD B. Antal, evidenční tisk, papír u horního levého rohu a u pravého okraje lehce pokrčen, papír zažloutlý, kolem grafiky ztmavnutý pravděpodobně od pasparty, u horního okraje na dvou místech zvyšky papírové lepící pásky (nezasahují do grafiky),

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Konrád

    Bretaňské pobřeží

    No.: 265828

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    pastel, papír, 1971, 32,6 x 44,6 cm, sign. PD M. Konrád 71, u horního okraje papír pokrčen,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Příroda versus stroje

    No.: 265827

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    lept, akvatinta, 1986, 29,1 x 39,3 cm, sign. PD 86, č. 8/60, zažloutlý papír, po celé ploše papíru drobné hnědé skvrnky, , the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    No.: 265826

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    No.: 265825

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    No.: 265824

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    No.: 265823

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    No.: 265822

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    No.: 265821

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    No.: 265820

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Malá Strana z Ledeburgeských zahrad

    No.: 265819

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    digitální tisk, 29,9 x 23,6 cm, sign. PD Karel Slovák , č. 50/148, DU Název díla,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Na křídlech

    No.: 265818

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    autorská technika, 1987, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD 87, P.d.A., DU text,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Linie

    No.: 265817

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Bouše

    (1928-1997)

    Figurální motiv

    No.: 265816

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    suchá jehla, 1981, 16,3 x 11,9 cm, sign. PD 81, č. 15/24, DU PF 82, papír lehce zažloutlý, u pravého a dolního okraje šedý otisk,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stromy v úplňku

    No.: 265815

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    lept, 13,3 x 8,2 cm, papírová pasparta, , the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Group of Artists of Au…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Spící děťátko

    No.: 265814

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    akvarel, tužka, papír, 1944, 34,4 x 26,5 cm, sign. PD 14/IV.1944, kartonová pasparta, na papíru jemné zažloutnutí po paspartě,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Zesnulý

    No.: 265813

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    No.: 265812

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    dřevořez, 18,5 x 7,1 cm, zažloutlý papír, na pravém a horním okraji flíček od vody, v horní části okraje papíru pokrčeno,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    Vesnička v údolí

    No.: 265811

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    dřevořez, 9,4 x 17,7 cm, sign. PD Hošna, č. 3/40, papír ohmataný a místy ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (5 €)