auction history

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Cyril a Svatý Metoděj

    No.: 235329

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 21:48

    kolorovaný dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD Florian,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    No.: 235303

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 21:46

    tužka, akvarel, papír, 14,3 x 16,5 cm, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    No.: 235071

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 21:38

    watercolour/black ink on paper, 1956, 44,3 x 34,7 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal 56, slightly yellowed, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, membe…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Cesta s břízkami (Exl. Olga Falladová)

    No.: 232722

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 21:06

    akvatinta, 1946, 12,7 x 7 cm, sign. PD Fleissig 43, při okrajích pomuchláno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    No.: 232700

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 21:04

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Luc de Jaesher

    Ex libris Gilbert Vandermoere

    No.: 229971

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:52

    lept, 1953, 6,3 x 5,3 cm, sign. PD , vzadu razítko autora,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    No.: 229970

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:50

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Hrad v zimě

    No.: 229968

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:46

    lept, 8 x 6,3 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    No.: 229966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:42

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, , studied at the art school at the atelier of A. Kalvoda, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Béla Petry

    Palásthy Lajos

    No.: 229963

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:38

    dřevoryt, 1981, 14 x 8,7 cm, PU značeno ve štočku Petry 81,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    No.: 228882

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:22

    ocelorytina, 1969, 14 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír 69, č. 57/100, zažloutlý papír, vyšisovaný rámečwk od pasparty,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 228424

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    No.: 227083

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno ,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hrad (Ex libris J. Obratil)

    No.: 227033

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:46

    lept, 3,5 x 4 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Nedej zahynouti!

    No.: 225444

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:42

    dřevoryt, 13,3 x 9,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    No.: 225436

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:40

    zinkografie, 1944, 7,6 x 4,8 cm, DU značeno KSvolinský 1944, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Továrna (Ex libris Frant. Záleský)

    No.: 223969

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:32

    lept, 1944, 10 x 5,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, č. 40/75, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    No.: 222241

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:28

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    No.: 222239

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:24

    olej, sololit, 14 x 18 cm, sign. PD DLabal, odřené okraje, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    No.: 222238

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:22

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Chrlič, Ex libris Vladimír Žikeš

    No.: 222226

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:08

    suchá jehla, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, č.1, lehce zažloutlý papír, odřené okraje, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Muž s Lupou, Ex libris Vlad. Bujárek

    No.: 222128

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:04

    ocelorytina, 4 x 4 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Zátiší s botou a květinami, Ex libris Jiří Novotný

    No.: 222127

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 19:02

    ocelorytina, 3 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Dívka s amforou

    No.: 206727

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 19:03

    uhel, papír, 41,8 x 29,5 cm, na zadní straně autorská skica, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bertramka

    No.: 246133

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 19:01

    sítotisk, 16,5 x 8,6 cm, značeno PD J. Švengsbír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Pražské Jezulátko

    No.: 246134

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 19:00

    sítotisk, 16,5 x 9,3 cm, značeno PD J. Švengsbír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hradčanská radnice

    No.: 246135

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 18:59

    sítotisk, 16,3 x 9,1 cm, značeno PD J. Švengsbír, mírně pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praha, Sv. Salvator

    No.: 246136

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 18:58

    sítotisk, 15,8 x 8,8 cm, značeno PD J. Švengsbír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zlatá ulička

    No.: 246137

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 18:57

    sítotisk, 15,8 x 8,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 246138

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2020 18:56

    sítotisk, 16 x 8,8 cm, značeno DU Švengsbír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 250 CZK (10 €)