auction history

  • Aleš Kublák

    Mělké kořeny

    No.: 243290

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 21:34

    akryl, plátno, 2018, 50 x 44 cm, sign. LD AK 18

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Aleš Kublák

    Hnízdění libertinů

    No.: 243289

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 21:33

    olej, akryl, sololit, 2019, 45 x 34 cm, sign. LN AK 19

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Aleš Kublák

    ak 2

    No.: 241100

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 21:26

    olej, lepenka, 2019, 50 x 40 cm, sign. LD Aleš Kublák

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Helena Vanišová

    Kam se ztratilo slunce

    No.: 238354

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 21:18

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Pavouk - Nasca

    No.: 187307

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 19:44

    blind blocking, 21 x 17 cm, sign. RD J.Válek, MG, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    No.: 182185

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    No.: 220887

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:52

    olej, karton, 10,4 x 13 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Berto Monetti

    Ženský akt u věšáku

    No.: 218699

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:40

    ink wash drawing, 1978, 49,8 x 35,7 cm, sign. RD Monetti 78

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Odpočívající ženské akty

    No.: 218698

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:38

    indian ink, gouache, paper, 1988, 32,8 x 47,7 cm, sign. RD Monetti 88, slightly crumpled paper

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    No.: 218696

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:36

    gouache, drawing ink, watercolour, paper, 1987, 20,8 x 29,5 cm, signed LD Monetti 87, slightly waved paper near margins

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 218375

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:34

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Marie Michaela Šlechtová

    Ulita a ryba, (EXL JH)

    No.: 217608

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:32

    lept, 19 x 9 cm, sign. M.M. Šlechtová, č. 59 /70,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jiří Pařík

    Franz Kafka

    No.: 217437

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:18

    fix, papír, 12 x 21 cm, vlevo dole skvrna od vody,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ovoce

    No.: 206916

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 22:32

    litografie, 5,2 x 3,5 cm, sign. PD C Stehlík, autorský tisk, , studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Psací stroj (PF 1982)

    No.: 242691

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 22:18

    litografie, 1981, 21 x 10,3 cm, přání k novému roku 1982, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisk uprostřed přeložen, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Národní pokladnice

    Replika "Fenik Marie Terezie"

    No.: 242298

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:56

    měď, plátováno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Korunovaný český lev, Revers: Nápis 1. P. a letopočet 1758, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát aut…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Národní pokladnice

    Replika " 10dukát Karla IV."

    No.: 242297

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:54

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Dvouhlavý císařský orel, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autent…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Matyáše Korvína"

    No.: 242296

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:52

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Madona s Ježíšem v náručí, Revers: Sv. Ladislav v plášti s halapartnou v ruce, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice,…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Karla IV."

    No.: 242295

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:50

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Český lev, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autentičnosti Národní p…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Rudolfa II."

    No.: 242294

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:48

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Postava sv. Ladislava s písmeny S a L, Revers: Marie držící Ježíše, značka mincovny NB, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokla…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Národní pokladnice

    Replika "Grešle Marie Terezie"

    No.: 242293

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:46

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Nápis : EIN GRESCHL 1759, Revers: Zemské znaky Čech, Moravy a Slezska, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Dukát Albrechta z Valdštejna "

    No.: 242292

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:44

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Československý lev s opisem RAPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ 1953, Revers: Číslice 3 s pěticípou hvězdou, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Ná…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Auto

    No.: 241031

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Alois Moravec

    Babička

    No.: 241029

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holla…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    No.: 237545

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 19:36

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Vzpomínky

    No.: 237194

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 19:26

    linoryt, 1969, 18 x 12,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 69, pasparta, I.aut.tisk, pasparta otřepená, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub kn…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    No.: 237167

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 19:14

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    No.: 227035

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 23:50

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Portrét ženy v šátku

    No.: 226451

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 23:40

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    No.: 224267

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 23:16

    litografie, 1964, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD JKaiser, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids