auction history

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty XIV.

    No.: 312

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:05

    propiska, papír, 20,6 x 31,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty XVIII.

    No.: 316

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:01

    propiska, papír, 21 x 28,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty XIX.

    No.: 317

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:00

    propiska, papír, 21,4 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Mžyk

    Ženský akt z profilu

    No.: 237

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:26

    tužka, papír, 1967, 60,5 x 42 cm, sign. PD Josef Mžyk 67, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 2.350 CZK (98 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

    Námořníci

    No.: 186

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:23

    tužka, papír, 28 x 21 cm, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Dvě sestry

    No.: 187

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:22

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Nadšení

    No.: 188

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:21

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Tři Grácie

    No.: 189

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:20

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Tři a jeden

    No.: 190

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:19

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Těšení se na smrt

    No.: 131

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:17

    akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Milan Erazim

    Teležena

    No.: 117

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:50

    litografie, 1992, 18,8 x 14 cm, sign. PD M. Erazim 92, č. 53/107, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Holla…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Gennadij Alexandrov

    Torzo

    No.: 111

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:39

    lept, 2000, 15,9 x 10,7 cm, sign. PD Alexandrov, č. 19/45, LD popsáno Torzo, na zadní straně podepsáno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Velčovský

    Slovanský ostrov

    No.: 94

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:31

    litografie, 28,3 x 21,5 cm, sign. PD Velčovský , č. 25/90, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The Nationa…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ženský akt

    No.: 129

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:23

    linoryt, 21,3 x 13,2 cm, sign. PD F. Peterka, č. 39/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Ženský akt

    No.: 119

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:19

    litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Amoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Asso…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Ženský akt III.

    No.: 147

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:08

    litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Pěšťák

    (1910-2003)

    Ženský akt

    No.: 29

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:44

    tempera, papír, 1991, 25,5 x 21 cm, monogr. PU J.P. 91, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Alois Moravec

    (1899)

    No.: 116

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:43

    tužka, papír, 1922, 23 x 29,5 cm, sign. PD A. M. 22, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Matka a dítě

    No.: 136

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:36

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Ležící ženské akty

    No.: 96

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:28

    tužka, papír, 1929, 21,3 x 29 cm, sign. PN Em Frinta 16 VII 29, the disciple of prof. Svabinsky, Obrovsky and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Kupka in Paris

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    No.: 16

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:26

    tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Jiří Lauda

    Bacchanale

    No.: 30

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:09

    suchá jehla, 1943, 17 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Landa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akt u jezera

    No.: 195

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:07

    barevný dřevoryt, 25,5 x 19,5 cm, PD Josef Hodek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Michel Fingestern

    (1884-1943)

    Ex Libris Jane Wright-Coole

    No.: 203

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:06

    litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Michel Fingesten

    (1884-1943)

    Milano Via Chiavanalle 11

    No.: 141

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:05

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingesten, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Michel Fingesten

    (1884-1943)

    Moment musical

    No.: 142

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:04

    lept, 10,5 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Květy

    No.: 62

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 17:04

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Kytice ve váze

    No.: 34

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 16:08

    pastel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 74, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Dva muži s dýmkou

    No.: 5

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 10:04

    litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Čekání na Maxe Ernsta 2

    No.: 42

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:41

    koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids