auction history

  • Jaroslava Fialková

    Domeček

    No.: 4

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2018 15:00

    patchwork - aplikace, 2018, 32 x 42 cm, dílo vytvořené u příležitosti výročí 700 let založení města Vlašim

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Romana Černá

    Bouřlivé výšiny

    No.: 3

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    mixed media, volné quiltování, 2015, 102 x 85 cm, Art quilt je inspirován příběhem napsaným Emily Brontëovou pod názvem Na větrné hůrce. Romana Černá má ve své tvorbě blízko k moři a vodní hladině, proto je rozbouřené pobřeží zapracováno i do tohoto quiltu zobrazujícího drsné podnebí anglického ven…

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Marie Burešová

    Podzimní květiny

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    patchwork - strojní šití a aplikace, 2017, 60 x 40 cm, nástěnný quilt

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslava Brzoňová

    S přáteli jde všechno líp

    No.: 1

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    patchwork - strojové a ruční aplikace, 2017, 60 x 40 cm, nástěnný quilt

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Hana Purkrábková

    Zahleděnec

    No.: 62

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2018 17:05

    pálená hlína, 2014, v. 42 , š. 28 cm

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Mikoláš Axmann

    Lyžník

    No.: 20

    Auction price: 8.500 CZK (315 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2018 13:35

    kamenopis, 2017, 53 x 41 cm, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 8.500 CZK (315 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Mikoláš Axmann

    Depozitář (Kabinet)

    No.: 19

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2018 13:30

  • Mikoláš Axmann

    Ptáčnice

    No.: 18

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2018 13:25

  • Mariana Alasseur

    Čekání

    No.: 3

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2018 12:10

    olej, akryl, plátno, 2008, 30 x 30 cm

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    No.: 73

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Čestmír Janošek

    Modrohnědá

    No.: 72

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 7.500 CZK (278 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Čestmír Janošek

    Rýhy

    No.: 68

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    strukturální grafika, 1962, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Janošek 1962, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

  • Čestmír Janošek

    Červený bod

    No.: 64

    monotyp, 1961, 25,5 x 17,8 cm, sign. PD Česta 1961, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    No.: 63

    strukturální grafika, 1962, 20,9 x 35,6 cm, sign. PD Janošek 1962, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Spirála

    No.: 62

    strukturální grafika, 1962, 19,9 x 34,8 cm, sign. PD Janošek 1962, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Z koše

    No.: 59

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,7 x 42 cm, sign. PD Janošek 1962, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Čestmír Janošek

    No.: 57

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 V.

    No.: 56

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek 1967, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 6.500 CZK (241 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 IV.

    No.: 55

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 III.

    No.: 54

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 II.

    No.: 52

  • Čestmír Janošek

    No.: 45

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    tuš, papír, 30 x 42 cm, PD značeno 28.IV.63 J., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Čestmír Janošek

    Znamení 2

    No.: 40

    Auction price: 7.500 CZK (278 €)

    mrazovka, 1965/66, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Domy

    No.: 30

    mrazovka, 31 x 58 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Růžový kruh

    No.: 28

    mrazovka, 62,5 x 44 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    No.: 8

    Auction price: 9.500 CZK (352 €)

    mrazovka, kombinovaná technika, 88 x 62,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 9.500 CZK (352 €)

  • Aneta Langová

    Atrej

    No.: 46

    Auction price: 10.000 CZK (371 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2017, 90 x 65 cm, vzadu popsáno autorkou

    Current price: 10.000 CZK (371 €)

  • Aneta Langová

    Šmírák z gauče

    No.: 45

    akryl, látka, 2018, 65 x 85 cm, vzadu popsáno autorkou

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Aneta Langová

    Továrna na jaderné rakety a závody na ledě

    No.: 44

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, vzadu popsáno autorkou

  • Barbora Šemberová

    Výhled

    No.: 43

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm, vzadu popsáno autorkou