auction history

    Dáma sedící na sofa

    No.: 253801

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2021 18:42

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 25 Juin 1841, PD 1745; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, u spodního kraje papíru šedá šmouha,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Neznámy autor

    Dáma s korunkou

    No.: 253784

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2021 18:38

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Neznámy autor

    Pár v kloboucích

    No.: 253783

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2021 18:36

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 11 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Walter Schneebel

    Dáma s perlovým náhrdelníkem

    No.: 253782

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2021 18:34

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. PD Walter Schneebel, lehce zažloutlý papír, lehce pokrčen, na levém okraji papíru šedé šmouhy, u horního okraje nékolik drobných nažloutlých teček,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Bob Dylan

    No.: 252459

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2021 18:28

    tisk, plakát, formát A1 cm, vydala Sekce mladé hudby,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    No.: 249480

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 22:52

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Ledová hlubina

    No.: 259093

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 22:21

    olej, plátno, 2020, 60 x 50 cm, sign. LD AK

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Aleš Kublák

    Divý les nad vodami

    No.: 259092

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 22:20

    akryl, olej, lepenka, 2016, 44 x 39 cm, sign. LD AK, rám

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loď s majákem

    No.: 256470

    Auction price: 13.200 CZK (550 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 22:10

    oil, hardboard, 22 x 67 cm, signed RD František Řiha, artist´s label with description on back, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 13.200 CZK (550 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Postava

    No.: 238465

    Auction price: 520 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:41

    dřevoryt, 18 x 8,5 cm, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 520 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Jan Otava

    (1950)

    Strom na hrázi

    No.: 238376

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:35

    čirý lept, 2000, 19 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č. 2/100, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    No.: 235243

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:19

    mixed media, paper, 1996, 19 x 28 cm, signed DM Ivan Komárek, LD rubber stamp Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    No.: 244899

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:18

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    No.: 244295

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:08

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Zdenka Burgetová

    Snění

    No.: 244286

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:06

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    Hvězdná noc

    No.: 226955

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 20:02

    lept, 12,5 x 8,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Gustavus Adolphus

    No.: 242941

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 19:38

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, značno LD Van Dyck, při levém okraji zažloutlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    No.: 242694

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 19:24

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Ume…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

    Ulička mezi domy

    No.: 242461

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 19:16

    dřevoryt, 1830, 18,1 x 12 cm, značeno PD, mírně zažloutlý papír, nahoře a na levém okraji jsou na papíru žluté svrnky,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    No.: 242453

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 19:04

    dřevoryt, ruční papír, 7,1 x 4,6 cm, na levém okraji papíru (mimo tisk) dvě světlé skvrnky žluté barvy,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Raněný (návrh ilustrace)

    No.: 242404

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 18:54

    tuš, papír, 20,7 x 15 cm, lehce zašlý papír, modrá skvrnka od barvy,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ivan Komárek

    Volant

    No.: 182463

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 18:26

    mixed media, paper, 2000, 21 x 29,5 cm, signed LD Ivan Komárek, RD rubber stamp Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

  • A. Václav Mašek

    Žižka na koni

    No.: 240731

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 18:24

    tuš, akvarel, papír, 25 x 12 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 240706

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2021 18:22

    akvarel, tuš, papír, 24 x 16,5; 8,5 x 6,8 a 25,5 x 16 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na rozích patrné stopy po přilepení, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2002)

    Bažant

    No.: 259251

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:42

    litografie, 1981, 16 x 14 cm, sign. PD J. Mádlo 81, č. 123/150,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2002)

    Rozcestí

    No.: 259250

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:40

    litografie, 1989, 12,2 x 13,7 cm, sign. PD J. Mádlo 89, č. 109/150,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2002)

    Kříž u stromu

    No.: 259249

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:38

    litografie, 1991, 14 x 9,2 cm, sign. PD J. Mádlo 1991, č. 41/100,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Zasněný kluk

    No.: 259247

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:34

    suchá jehla, 1979, 11,5 x 14 cm, sign. PD A. Furko 79, č. 77/80, papír mírně pokrčen (mimo tisk) na pravém horním a levém dolním okraji , , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Roman Karpaš

    Supermatické akvárium

    No.: 259243

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:26

    akvatinta, kombinovaná technika?, 1994, 47 x 32,5 cm, sign. PD Karpaš 94, č. 4/20, mírně ohmataný papír,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Roman Franta

    Žluto-červení brouci

    No.: 259242

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:24

    serigrafie, 1998, 34 x 33,5 cm, sign. PD R. Franta 1998, č. 2/5, , the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (105 €)