-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Zamrazil
Zrození perly
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Krejča
(1941)
Mizející vzpomínka
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Red man
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová
(1977)
Ananas
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zlatý anděl
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 73,2 x 56,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 83/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris W. J. Götz
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 26,5 x 21 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 58/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Surrealistická kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Revoluce bdí nad Plajachirou
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Gažovič
(1939)
Pocta H. Boschovi
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO