-
Neznámý autor
Václav Havel
Položka č.: 281757Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
Položka č.: 281271Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:48
litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Gladioly
Položka č.: 282059Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38
akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Věčná alchymie
Položka č.: 281562Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:05
litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 281556Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 281555Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Děvče s kapesníčkem
Položka č.: 268850Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě kytice
Položka č.: 282057Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39
akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282056Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40
akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Dóm sv. Štěpána ve Vídni
Položka č.: 266111Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:08
lept, 1923, 45,1 x 38,7 cm, sign. PD Luigi Kasimir, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 278901Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:22
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
Položka č.: 276199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Brouk
Položka č.: 276198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40
koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Pivoňky/Chryzantémy
Položka č.: 282058Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41
akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Krajina s hradem
Položka č.: 233747Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dostaveníčko u studny
Položka č.: 226626Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20
olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05
lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO