• Bohumil Ullrych

    Libeň

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:28

    tuš, akvarel, papír, 1922, 22,6 x 33,5 cm, sign. LD B Ullrych 22, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho prá…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Karlovy Vary

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:30

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:32

    litografie, 1968, 15,5 x 8,3 cm, sign. PD Jan Mácha 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Schiller

    (1914-2002)

    Anežský klášter

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:34

    olej, karton, 31 x 25 cm, sign. PD M. Schiller, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alexander Iljuščenko

    Kroměřížský zámek

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:36

    olej, plátno, 2006, 50 x 70 cm, sign. LD ILKO, rám, přiloženo Autorizační osvědčení autora, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Krajina z Posázaví

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:42

    kvaš, papír, 1972, 30 x 41 cm, sign. PD Věroslav Bergr 72, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:44

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozi…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Zpívající fontána

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:46

    ocelorytina, 14,5 x 8,8 cm, sign. PD JHerčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Kuneš

    Domažlice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:48

    tužka, akvarel, papír, 1939, 32,5 x 26,7 cm, sign. PD Kuneš 1939, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Miroslav Sládek

    (1917)

    Mělník

    Položka č.: 178

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:52

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jan Sládek

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Říp

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:54

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vyšehrad

    Položka č.: 191

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:56

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 5, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Františkovy lázně

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 19:58

    mědirytina, 11,2 x 16,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Špilberk

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:00

    mědirytina, 10 x 15 cm, vydal A. Verleger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pilner

    Choustník u Tábora

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:03

    lept, 1938, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD Pilner 38, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:05

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stá…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Frýdberk

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:07

    tempera, papír, 1932, 43,5 x 59 cm, sign. PD B. Ullrych 32, vzadu popsáno autorem, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Bese…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vlach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:17

    lept, 14,5 X 13,5 cm, sign. PD J. Vlach, č. 7/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:21

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    V luhu u Sušice

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:23

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1928, 22,8 x 29,8 cm, sign. PD B Ullrych 28, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé exp…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Praha (PF 1990)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:27

    litografie, 1989, 25 x 18,7 cm, sign. PD ZZálešák 89, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vach

    Týnská ulička

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:29

    lept, 22 x 13,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:31

    kamenorytina kolorovaná litografií, 18,3 x 13,2 cm, značeno DU C. Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:33

    lept, 11,8 x 11,2 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Praha - nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 155

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:39

    dřevoryt, 11,5 x 12 cm, sign. PD K. Votlučka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Zvíkov

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:41

    lept, 23 x 28 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Pohled na Jablonec

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:43

    lept, 19,8 x 28,5 cm, sign. PD Minář, č. 26/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Mayer

    Pohled na chrám Sv. Mikuláše

    Položka č.: 98

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:45

    lept, 26,8 x 18,8 cm, sign. PD JMayer, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jos. Kiss

    Mapa Táborska

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:47

    mědirytina, okolo 1830, 27,4 x 39,7 cm, vyryl G. Pellishek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)