• Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 820.000 CZK (32.800 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:00

    olej, dřevo, 1946, 33 x 46 cm, sign. LD Istler 45/46, rám, vzadu nalepen štítek: Istler Paysage 1945-46, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 820.000 CZK (32.800 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Holubice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:05

    lept, 1993, 10 x 8,7 cm, sign. DU Istler 93, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:10

    lept, 1996, 12 x 7,9 cm, sign. PD Istler 96, č. 75/160, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt v zelené

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:15

    lept, 1996, 12 x 7,9 cm, sign. PD Istler 96, č. 31/160, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt v modré

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:20

    lept, 1996, 12 x 7,9 cm, sign. PD Istler 96, č. 68/160, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Fantom

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:25

    lept, 1992, 11 x 8,5 cm, sign. DU Istler 92, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:30

    lept, 1998, 11 x 8,5 cm, sign. PD Istler 98, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Poprsí

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:35

    lept, 1995, 10,2 x 9 cm, sign. PD Istler 95, č. 6/120, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Vegetace

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:40

    lept, 1995, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 23/150, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:45

    lept, 1998, 12,6 x 8 cm, sign. DU Istler 98, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Extáze

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:50

    lept, 1993, 19,5 x 14,9 cm, sign. PD Istler 93, č. 94/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Nařvan

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 20:55

    lept, 1993, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Istler 93, č. 14/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zelený objekt

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:00

    lept, 1996, 12 x 8 cm, sign. PD Istler 96, č. 41/160, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kompozice v modré II

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:05

    lept, 1997, 12 x 9 cm, sign. PD Istler 97, č. 70/180, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Pištec

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:10

    lept, 1994, 7 x 11,5 cm, sign. PD Istler 94, č. 150/170, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti I.

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:15

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 89/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti II.

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:20

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 79/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:25

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Oko I.

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:30

    lept, 1994, 15,6 x 11,4 cm, sign. PD istler 94, aut. tisk- var.D- 1/6, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Oko II.

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:35

    lept, 1994, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD istler 94, aut. tisk- var, E - 4/5, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:40

    monotyp, airbrush, papír, 1978, 10,5 x 15 cm, sing. PD Istler, Vzadu popsáno autorem p.f 1978 Istler, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Krajina I

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:45

    olej, komb. tech., karton, 1990, 28 x 35 cm, sign. PD istler 90, rám, vzadu razítko autora a popis, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2018 21:50

    akvatinta, 1993, 19,5 x 14 cm, sign. PD Istler 93, č. 28/150, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Anderle

    Obrazy, grafika

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:02

    katalog, čb. a bar. vyobrazení, průvodní text Commedia dell´ arte a dialogy Jiřího Anderleho od J. Mašína, vyd. Galerie umění, Karlovy Vary, 1986, sešit, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich J. Blažíček

    (1914-1985)

    L´Italia e la scultura in Boemia

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:04

    katalog, vyd. Quaderni dell´Istituto di Cultura Italiana di Praga, 1949, italsky, řada čb. vyobr., brož, 30s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Václav Boštík

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:06

    katalog, obs. velké mn. čb. vyobr. děl, úv. text a eseje o díle Cesta k jasu, Svět znaků a Vize počátku a představa celku K. Srp, vyd. GHMP, Praha, 1989, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Boje a zápasy (České umění v boji proti fašismu a válce 1930-1945)

    Položka č.: 159

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:08

    katalog, čb. vyobr. děl J. Čapka, E. Filly, J. Baucha, J. Lieslera a dalších, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1973, brož, nestr., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Filla

    Výstava grafických cyklů Boje a Zápasy

    Položka č.: 98

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:10

    katalog, úv. text Č. Berka, řada čb. vyobrazení, vyd. Středočeská galerie, Praha, 1965, obs. sezn. vyst. prací, sešit, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4463 Historie příhozu

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zápasy Emila Filly

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:12

    katalog, úv. text V. Formánek, obs. čb. vyobr. děl, vyd. Památník Terezín a Národní galerie, Praha, 1978, sešit, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Jubilejní výstava díla Emila Filly

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 16:14

    katalog, obs. text V. Kramáře a sezn. vyst. prací, vyd. SVU Mánes, Praha, 1932, sešit, obálka zašlá, ušpiněná a na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)