• Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 240706

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:00

    akvarel, tuš, papír, 24 x 16,5; 8,5 x 6,8 a 25,5 x 16 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na rozích patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy žen (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 240707

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:02

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, na rozích papíru patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (konvolut 3 skic)

    Položka č.: 240708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 36 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na papíru, zašlý pappír, jeden z akvarelů na pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě ( konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 240709

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:06

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,2 x 29,5; 20,2 x 29,5 a 20 x 28,5 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na kartonu, zašlůý papír, na rpozích patrné stopy po lepení, jeden s akvarelů je na okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 6 akvarelů)

    Položka č.: 240710

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:08

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,6 x 36 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, na papíru jsou lehce patrné stopy po lepení v rozích, jeden s papírů lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání (konvolut 7 skic)

    Položka č.: 240711

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:10

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, na rozích papíru jsou mírně patrné stopy po lepení; dva papíry jsou na okraji poškozeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Dívka v sadu (Ex libris Leo Bednárek)

    Položka č.: 240712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:12

    lept, 1997, 9 x 6,5 cm, sign. PD 97, č. 47/100, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Salome

    Položka č.: 240713

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:14

    lept, 1986, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 25/77, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:16

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Mědílek

    Světlo

    Položka č.: 240715

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:18

    lept, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Mědílek, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    Položka č.: 240716

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    Položka č.: 240717

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 240718

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:24

    slepotisk, 9,2 x 15,6 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 240719

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 240720

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:28

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    Položka č.: 240721

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 240722

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:32

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Vousatý muž (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240723

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:34

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris Mario De Filippis)

    Položka č.: 240724

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:36

    dřevoryt, 7,9 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 240725

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:38

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240726

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:40

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • J Černý

    Most přes řeku

    Položka č.: 240727

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:42

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Ulička u kostela

    Položka č.: 240728

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:44

    linoryt, 1961, 19 x 17 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Brána do domu

    Položka č.: 240729

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:46

    linoryt, 1961, 19,1 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    Položka č.: 240730

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:48

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Žižka na koni

    Položka č.: 240731

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:50

    tuš, akvarel, papír, 25 x 12 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dědeček s ovečkou

    Položka č.: 240732

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:52

    tuš, akvarel, papír, 7 x 12,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Volání o pomoc

    Položka č.: 240733

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:54

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 7,2 x 23,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 240734

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    Položka č.: 240735

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:58

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)