• Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:56

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Paul

    (1956)

    Bez názvu

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:57

    kolorovaná litografie, 2018, 21,5 x 17 cm, sign. PD J. Paul 2018, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, inst…

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Rapant

    (1986)

    Klobouk Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 01

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:58

    litografie, 2018, 32,5 x 49,6 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 28/75

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Škapa

    (1978)

    Osvícení II

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:59

    litografie, 2018, 75,8 x 53,7 cm, sign. PD Michal Škapa 2018, č. 30/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Švankmajer

    (1934)

    Brouk č. 4

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:00

    ručně kolorovaná litografie, 2016, 34,2 x 25,69 cm, sign. PD Švankmajer J. 2016, č. 26/45, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Švankmajer

    (1934)

    Sbírka 2

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:01

    originální litografie, 2015, 45,2 x 60,6 cm, sign. PD Švankmajer J. 2015, č. 40/40, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Švankmajer

    (1934)

    Sbírka

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:02

    originální litografie, 2015, 43,6 x 59,8 cm, sign. PD Švankmajer J. 2015, č. 40/40, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Velká pardubická

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:03

    tisk, plakát, 1974, 59 x 85 cm, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    Položka č.: 19687

    Vyvolávací cena: 107.000 CZK (4.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Aktuální cena: 107.000 CZK (4.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19686

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 41 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 19690

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19683

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michal Singer

    (1959)

    Epicentrum

    Položka č.: 19682

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 19681

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    Položka č.: 19680

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdeněk Daněk

    (1977)

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook