• A. Václav Mašek

    Tři generace

    Položka č.: 240736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:00

    lavírovaná tuš, , barevná tužka, běloba, papír, 33,5 x 24,5 cm, zažloutlý, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Házení klobouku

    Položka č.: 240737

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:02

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži v kroji

    Položka č.: 240738

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240739

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240740

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Minerská brigáda

    Položka č.: 240741

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:10

    akvarel, uhel, papír, 27 x 39,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Trať před tunelem Vranduk

    Položka č.: 240742

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:12

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Konvalinky a sněženky

    Položka č.: 240743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:14

    tuš, akvarel, papír, 18,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý / zašlý papír, na horním pravém rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Oslík

    Položka č.: 240744

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:16

    litografie, 1967, 37 x 28,7 cm, sign. na kameni PN Oberthor 67, rám, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nové lyžařské kraje

    Položka č.: 240745

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:18

    tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    Položka č.: 240746

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:20

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    Položka č.: 240747

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:22

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240748

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:24

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    Položka č.: 240750

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Oberthor

    Vella Luka

    Položka č.: 240751

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:30

    litopgrafie, 1970, 23,7 x 13,5 cm, sign. Du K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 35/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 240752

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:32

    litografie, 1970, 23,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 40/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír s drobnými žlutými tečkami, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČU…

  • Božena Kašparová

    (1911)

    Pěstitel cibule

    Položka č.: 240753

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:34

    olej, plátno, 48,5 x 35,4 cm, sign. LD Božena Kašparová, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Neznámy autor

    Světec

    Položka č.: 240754

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:36

    dřevo, barva, 41,8 x 8,5 cm, značeno zezadu RI, na celé soše oděrky /sloupaná brava, podstavec naprasklý, ruce ulomené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 240755

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Paulus

    Položka č.: 240756

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:40

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:44

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Muž v klobouku

    Položka č.: 240790

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:48

    tempera, papír, 1943, 29,7 x 26 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru menší hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Malíř

    Položka č.: 240791

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Jezero u lesa

    Položka č.: 240792

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 240793

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:56

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 240795

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)