• Jiří Pařík

    Franz Kafka

    Položka č.: 217437

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:18

    fix, papír, 12 x 21 cm, vlevo dole skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s holí

    Položka č.: 217439

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:20

    tuš na papíře, 18,5 x 25 cm, lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Důstojníci na kole

    Položka č.: 217440

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:22

    tuš, běloba na papíře, 16,5 x 13,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír nepravidelně zastřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Jeden a půl důstojníka

    Položka č.: 217441

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:24

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír při okrajích zašpiněný, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 217451

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    Položka č.: 217452

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:28

    propiska, 14,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marie Michaela Šlechtová

    Ulita a ryba, (EXL JH)

    Položka č.: 217608

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:32

    lept, 19 x 9 cm, sign. M.M. Šlechtová, č. 59 /70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 218375

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 218696

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:36

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Odpočívající ženské akty

    Položka č.: 218698

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:38

    tuš, kvaš, papír, 1988, 32,8 x 47,7 cm, sign. PD Monetti 88, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt u věšáku

    Položka č.: 218699

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1978, 49,8 x 35,7 cm, sign. PD Monetti 78

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zimní hry

    Položka č.: 218836

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:42

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s dopisem

    Položka č.: 220193

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 24,8 x 16,6 cm, sign. LD Monetti 82

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze večer

    Položka č.: 220875

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:48

    olej, karton, 18,5 x 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, kresba na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské domy

    Položka č.: 220878

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:50

    olej, plátno, 16 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 220887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:52

    olej, karton, 10,4 x 13 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    Položka č.: 221573

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:56

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice II.

    Položka č.: 221607

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:58

    pastel, papír, 1965, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 00:00

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Nožička

    Šílená láska

    Položka č.: 126351

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:00

    fotografie, 1987, 29,5 x 21,5 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Alois Nožička

    Tichá vzpomínka na M. Medka

    Položka č.: 126352

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:01

    fotografie, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Bludný subjekt

    Položka č.: 126353

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:02

    fotografie, 1985, 29,7 x 20,8 cm, sign. vzadu Nožička 1985, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Alois Nožička

    Hra na hru

    Položka č.: 126356

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:03

    koláž, papír, 1971, 33,5 x 28 cm, sign. PD Nožička 71, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Komárek

    Květiny pro tebe

    Položka č.: 127264

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:04

    kombinovaná technika, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 127683

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (684 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:05

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)

  • Alois Nožička

    Obklad

    Položka č.: 128588

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:06

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Naděje

    Položka č.: 129209

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:07

    dřevořez, 2007, 10 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)