• Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    Položka č.: 281657

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    Superman

    Položka č.: 281385

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50

    serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 281608

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jerie

    (1977)

    Policista z Eldoráda

    Položka č.: 281315

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40

    olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žbluňk

    Položka č.: 281450

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55

    olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však v…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Žlutá růže

    Položka č.: 281444

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:49

    akryl, samet, 2011, 60 x 50 cm, sign. PD TKohoutová

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Věneček

    Položka č.: 281436

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 281531

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Niki de Saint Phalle

    (1930-2002)

    Monster

    Položka č.: 281380

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45

    litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Astrální seance (Zasedání času)

    Položka č.: 281287

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:12

    tempera, papír, 42,5 x 53 cm, sign. LD Valter K., rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Principál

    Položka č.: 281390

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55

    akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 281642

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 281641

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Pomněnka I.

    Položka č.: 281437

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ecce homo No. 3

    Položka č.: 281279

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Macht

    (1977)

    Sen o Haribo

    Položka č.: 281440

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:45

    zrcadláž, 2021, 88 x 88 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 3/10

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 281741

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Políčko

    Položka č.: 281312

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281293

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:18

    muchláž, 1979, cca 27 x 26 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové t…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281292

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:17

    muchláž, 1979, cca 27,5 x 28 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Drábková

    (1969)

    Ohňostroj

    Položka č.: 281442

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:47

    litá kresba, indický papír, 59 x 79 cm

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 281517

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20

    email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    Položka č.: 281518

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:21

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 281639

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1945)

    Co tomu říkáš Vincente?

    Položka č.: 281313

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:38

    plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Macbeth

    Položka č.: 281402

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:07

    lept, 39,5 x 27,5 cm, sign. DU Marina Richter, č. 52/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Albrecht Dürer

    Položka č.: 281551

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Řetězový most I.

    Položka č.: 281280

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:05

    suchá jehla, 1946, 26,5 x 34 cm, sign. LD František Tichý 47, PD věnování: Františku Brabcovi!, uvedeno v soupisu Dvořák pod č. 125, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 281760

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:23

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 281573

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook