-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 281600Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 281599Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Hlava
Položka č.: 281598Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:41
lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Vesnický příběh
Položka č.: 281597Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová
(1977)
Motorkář II
Položka č.: 281306Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Bez názvu
Položka č.: 281275Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:00
strukturální grafika, lept, 1964, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
Položka č.: 281643Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 281591Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
Položka č.: 281664Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 281649Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Souček
(1915-1982)
U vody
Položka č.: 279760Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Náměstí sv. Marka
Položka č.: 281333Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Jindřich VIII.
Položka č.: 281330Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55
tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
Položka č.: 281516Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 281499Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 281675Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 281670Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281669Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 281668Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 281661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Count Basie
Položka č.: 281454Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59
olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Knápková
(1982)
Bez názvu
Položka č.: 281445Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50
akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét
Položka č.: 281478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 281467Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 281457Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
Položka č.: 281524Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO