• Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Projekt nad mrtvou krajinou

    Položka č.: 281427

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:32

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 24,8 cm, sign. PD J. Králík 93, č. 20/30, LD vodotisk, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Píseň písní

    Položka č.: 281423

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:28

    litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulice

    Položka č.: 281480

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25

    olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Rozhovor

    Položka č.: 281395

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:00

    lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Kry

    Položka č.: 281552

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:55

    litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Gorily

    Položka č.: 281596

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:39

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    Krajina

    Položka č.: 281864

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43

    olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 281255

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 18:06

    pastel, papír, 25,8 x 37 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 281375

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:40

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Pešek

    (1900-1986)

    Zelená hora

    Položka č.: 274180

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14

    olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Předjaří

    Položka č.: 281357

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22

    olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Tatry - Ždiarska vidla

    Položka č.: 281345

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:10

    akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 281344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:09

    lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 281340

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:05

    lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 281339

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:04

    lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Krajina

    Položka č.: 281867

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:52

    kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stará žena

    Položka č.: 281498

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:01

    suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Nádoba s motivem bodláku

    Položka č.: 277918

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10

    pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Kytice

    Položka č.: 279213

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40

    olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Na zádi

    Položka č.: 281765

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:28

    digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Přibližná kočka

    Položka č.: 281764

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:27

    digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Jak zobrazit ptáčka

    Položka č.: 281763

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:26

    digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Náhodný nález

    Položka č.: 281762

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:25

    digitální fotografie, 2007, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Mořský svět

    Položka č.: 281700

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23

    lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    Položka č.: 281335

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Otvor

    Položka č.: 281761

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:24

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 281603

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nissan Engel

    (1931-2016)

    Printemps (Jaro)

    Položka č.: 281707

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30

    lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava V

    Položka č.: 281698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava IV

    Položka č.: 281697

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20

    monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook