Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Joachim Albrecht

    (1913-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:01

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:02

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jitka Anlaufová

    Květ

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:03

    olej, plátno, 2009, 30 x 30 cm, sign. vzadu Anlaufová 2009, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žákyně prof. R. Koláře, M. Knížáka a F. Hodonského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:04

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Dva pohledy na zimní ves

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:05

    2x olej, plátno, 18 x 30/18 x 30 cm, oba sign. PD A. Augusta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:06

    tuš, papír, 21 x 29 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Drábské světničky

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:07

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:08

    tuš, papír, 28,5 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka I.

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:09

    tuš, akvarel, papír, 19 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko I.

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:10

    tužka, papír, 14,8 x 20,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko II.

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:11

    tužka, papír, 21 x 28 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko III.

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:12

    tužka, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IV.

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko V.

    Položka č.: 614

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VI.

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VII.

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VIII.

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:17

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IX.

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko X.

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:19

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka II.

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:20

    tuš, papír, 19,5 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka III.

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:21

    tuš, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka IV.

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka V.

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka VI.

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Stará žena

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:25

    tužka, papír, 30 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:26

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka II.

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:28

    tužka, papír, 20,5 x 14,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:29

    tužka, papír, 7,3 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK