• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:10

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Jesenní stromy

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:12

    akvarel, papír, 1934, 32 x 45,5 cm, Sign PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:14

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:18

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Stanový tábor

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:20

    tuš, uhel, papír, 1960, 21,9 x 30,2 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Ve vsi

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:22

    tuš, papír, 20,8 x 29,6 cm, sign. PD VKřížek , zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    U stavu

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:24

    tuš, papír, 1956, 28,3 x 20,8 cm, sign. PD VKřížek 1956, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Dům na pobřeží

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:26

    tužka, papír, 1956, 20,7 x 32,2 cm, sign. LD VKřížek 56, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:28

    tužka, papír, 1960, 13,9 x 29,6 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:30

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:32

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Antonín Kouba

    (1907)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:34

    olej, papír, 1954, 14 x 17 cm, sign. LD Kouba, rám, vzadu nalepen Ověřovací list autora a štítek s informací o autorovi, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u Gaillarda a Janviera v Paříži, pracoval jako restaurátor ve Španělsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:36

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Pohled na dívku

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:38

    uhel, papír, 1975, 54 x 36 cm, sign. DU ZD Kleindienst, , dole uprostřed věnování: Paní Holubové Zd. Kleindienst, při spodním okraji mapa od vody, zasahuje do věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Pár

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:40

    uhel, papír, 1975, 55,5 x 38 cm, sign. DU Zd. Kleindienst, ohnuté rohy papíru, při spodním okraji mapa od vody, poškození nezasahují do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Sen o dívce

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:42

    uhel, papír, 1975, 53 x 36 cm, sign. DU Zd. Kleindienst, papír při okrajích pokrčen, při spodním okraji mapa od vody, poškození nezasahují do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:44

    uhel, papír, 1975, 53 x 37 cm, sign. DU ZD Kleindienst, dole uprostřed věnování: Paní Holubové Zd. Kleindienst, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koťata s klubkem

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:48

    tužka, pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 8, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4509 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a oslík

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:50

    tužka, pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 6, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:52

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, Robinson hledí z útesu (obr.8, str. 84)

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:54

    škrábaná křída, papír, 15 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 22, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:56

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Horáček

    Strom u cesty

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:02

    pastel, papír, 1989, 42 x 52 cm, sign. PD Horáček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:04

    tužka, akvarel, papír, 1942, 38 x 24 cm, sign. LD M. Holý, papír po levé straně perforovaný - vytrženo z bloku, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Hodr

    (1910)

    Kostel na návsi

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:06

    akvarel, tužka, papír, 31,5 x 23,8 cm, sign. PD Hodr, rám, na papíře zahnědlé škvrnky, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Hodr

    (1910)

    Radnice

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:08

    tužka, sépie, papír, 1944, 29,36 x 23,8 cm, sign. PD Karel Hodr 1944, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)