Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Chrpy ve váze
Položka č.: 277131Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Květiny ve váze
Položka č.: 277132Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Portrét chlapce
Položka č.: 277353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58
lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s mašlí
Položka č.: 277354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00
lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Gebauer
(1946)
Z výletu
Položka č.: 277599Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:02
tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
Položka č.: 277670Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
Položka č.: 277671Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 277672Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Taberyová
(1930-2019)
Nádoba s motivem bodláku
Položka č.: 277918Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10
pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Korint
Položka č.: 277969Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:12
suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtva…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
Položka č.: 278390Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
La Salletta
Položka č.: 278770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:16
litografie, 53 x 42 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 49/60, při okrajích lehce zažloutlý papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jezero
Položka č.: 279037Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holík
Krajina s rybníkem
Položka č.: 279038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20
akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Setkání
Položka č.: 280279Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22
litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Negližé
Položka č.: 280280Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Portrét dívky
Položka č.: 280281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26
akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
Položka č.: 280288Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
Položka č.: 280289Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Strašák
Položka č.: 280384Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:32
akvatinta, 1992, 48,7 x 29,5 cm, sign. PD Čepelák 1992, 12/100, dole uprostřed popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Slon
Položka č.: 280390Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:34
litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 280396Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:36
litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 280400Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:38
litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Basista
Položka č.: 280403Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:40
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Letní květiny ve váze
Položka č.: 281218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Fialová kytice
Položka č.: 281219Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:44
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)
Položka č.: 281484Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:46
5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, zašlý papír, na některých listech místy flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Dům
Položka č.: 281485Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:48
pastel, papír, 1989, 22,5 x 17 cm, sign. PD Zdena Fibichová, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Trable s žebříkem
Položka č.: 281486Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:50
tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Modrá hlava
Položka č.: 281487Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:52
keramika, 20,5 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO